Vysvetľujeme, aký je trend bez obočia! Mali by ste to urobiť aj vy?

Čo sa týka krásy, rok 2020 bol zameraný na mydlá na obočie. Takmer každá žena chcela husté, široké obočie. Táto doba bola fakt náročná najmä pre blondínky so svetlou pokožkou. Teraz máme niečo aj pre nich! Čo tak trend bez obočia?

Bez obočia… Mali by sme si ho oholiť?!

Nemajte obavy: bez obočia je druh make-upu, ktorý jemne pozdvihne vaše obočie. Trendy z roku 2021 nám hovoria, aby sme stavili na make-up, ktorý ani nie je vidieť, je prirodzený a jemný, vrátane obočia. Je zaujímavé, že je to v protiklade k hustému, výraznému obočiu z predchádzajúceho roka. Teraz sa zameriavame na zosvetlenie obočia, nie na jeho stmavenie. Pravidlo je jednoduché: čím svetlejšie, tým lepšie! Obočie by malo byť ako pobozkané slnkom. Nemalo by byť nápadné. Mali by ste na prvý pohľad vyzerať ako bez obočia. Tento typ make-upu by mal preniesť pozornosť na oči a zjemniť črty tváre.

Najnovšie trendy v make-upe: bez obočia

Na Instagrame je cez 50tisíc #nobrows fotiek! Je na nich zobrazený umelecký make-up alebo make-up na všedný deň. Tilda Swinton je jednou zo žien, ktorá preferuje prirodzený make-up. Jej takmer neviditeľné obočie je slávnejšie ako ona samotná. Britská herečka hovorí, že je najlepšie mať svoj vlastný štýl namiesto toho, aby ste sledovali trendy, ktoré sa rapídne menia.

Nevratné zmeny? Nie tak celkom!

Predtým, ako sa rozhodnete dať si obočie permanentne odfarbiť, vyskúšajte look bez obočia tak, že si na obočie aplikujete nejaký púder alebo make-up. Je to dobrý spôsob, ako zistíte, či vám stojí za to si zmeniť vašu prirodzenú farbu obočia. Čo sa týka odfarbovacích produktov, tam máte bohatý výber (napr. Sally Hansen Creme Hair Bleach for Face, Jolen Creme Bleach Mild Formula). Je aj prirodzená cesta, ako mať look bez obočia: do chĺpkov obočia si votrite citrónovú šťavu. Vždy počúvajte svoje ja a robte veci, vďaka ktorým sa budete cítiť čo najlepšie. Zdá sa, že rok 2021 prinesie dobré zmeny. Dúfame, že prirodzený look tu ostane dlhšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *