Nanoil Heat Protectant Spray – 100% ochrana pre vlasy počas stylingu

Aké sú horúce novinky na trhu, ktoré úplne zabodovali? Patrí medzi ne jednoznačne aj Nanoil Heat Protectant Spray – hmla na vlasy, ktorá ponúka vlasom niekoľko prekvapujúcich benefitov: chráni ich, uľahčuje styling a dodáva vlasom živiny!

ochranný sprej pred teplom na vlasy Nanoil

Po umytí vlasov môžete na ne naniesť niekoľko rôznych produktov, vďaka ktorým budú vaše vlasy vyzerať krajšie. Kondicionér vám pomôže odstrániť uzlíky a dodá vlasom niektoré živiny. Prírodné oleje predídu vysušeniu vlasov a dodajú matným prameňom lesk. Balzam poskytne ochranu pred tepelným poškodením. Samozrejme, môžete mať celý arzenál produktov na starostlivosť o vlasy a používať ich každý samostatne. Ale môžete ich aj všetky nahradiť jedným produktom, ktorý ma kombinovaný účinok. Vyskúšajte sprej na ochranu vlasov od Nanoilu.

Zoznámte sa s celou radou Nanoil stylingových sprejov na vlasy

Nedávno prišiel Nanoil na trh so tromi stylingovými sprejmi na vlasy. Každý z nich má trochu odlišné vlastnosti.

  1. Nanoil Heat Protectant Spray – sprej na ochranu pred teplom
  2. Nanoil Hair Styling Spray – sprej na zlepšenie poddajnosti vlasov
  3. Nanoil Hair Volume Enhancer – sprej na zvýšenie objemu vlasov

Ak sa chcete pozrieť na ich ingrediencie, dozvedieť sa viac o ich vlastnostiach a aplikácii, navštívte stránku www.nanoil.skčo je oficiálna webstránka a e-shop značky Nanoil. Ak si nie ste istí, ktorý z Nanoil sprejov potrebujete, zvoľte si sprej na ochranu pred teplom, lebo ochranu by mali vaše vlasy dostávať každý deň.

Ako funguje sprej na ochranu vlasov pre teplom?

Spreje na ochranu pred teplom fungujú jednoduchým spôsobom. Bez ohľadu na značku, sprej na ochranu pred teplom je produkt, ktorého úlohou je vytvoriť na vlasoch neviditeľný film, aby ich ochránil pre nežiaducimi účinkami vysokých teplôt. Na každej značke je však výber ingrediencií, ktoré použijú na vytvorenie svojho produktu. Niektoré z nich fungujú lepšie a poskytujú dlhotrvajúcu ochranu, pričom iné sú menej účinné, čo sa týka ochrany vlasov pred poškodením teplom. V prípade výrobku Nanoil Heat Protectant Spray, ten je zložený z ľahkých látok s ochranným efektom na vlasy. Tento sprej je bez olejov, takže si môžete byť isté, že vaše vlasy neoberie o objem. Funguje ako štít, takže minimalizuje riziko vysušenia vlasov alebo ich poškodenia v dôsledku vysokých teplôt.

Nanoil Heat Protectant Spray

Silnou stránkou Nanoil ochranného spreja pred teplom je jeho receptúra. Počet ingrediencií neodrádza. Vo fľaške spreja Nanoil môžete nájsť zmes látok, ktoré odvracajú horúci vzduch od vlasov. Sú tam aj ingrediencie zodpovedné za zlepšenie poddajnosti vlasov tým, že vyhladia najvrchnejšiu vrstvu vlasov. Hlavnými príkladmi živín, ktoré tento produkt taktiež ponúka, sú hodvábne proteíny vitamín E. Vďaka týmto extra zložkám poskytuje sprej Nanoil Heat Protectant Spray okrem ochrany aj dobrú starostlivosť o pramene vlasov.

  • Chráni pred teplotami siahajúcimi až do 220 stupňov Celzia.
  • Zabraňuje strate vody z vlasu počas úpravy vlasov horúcimi prístrojmi.
  • Eliminuje problémy krepovitosti vlasov a statickej elektriny.
  • Podporuje lesk a hebkosť vlasov.
  • Uľahčuje rozčesávanie, na vlasoch sa nevytvárajú uzlíky.
  • Poskytuje ochranu pred slnkom.

sprej na ochranu pred teplom Nanoil

3-kroková ochrana pred teplom

Keď používate Nanoil Heat Protectant Spray, tak je ochrana vlasov pred extrémne vysokými teplotami super jednoduchá. Táto ľahká hmla na báze vody začne fungovať v momente, ako si ju nastriekate na vlasy. Len toľko potrebujete na to, aby ste mali vlasy v 100% bezpečí.

KROK 1. Naneste si sprej na suché alebo vlhké vlasy.
KROK 2. Pomocou hrebeňa si rozčešte vlasy a rovnomerne roznesiete produkt po celej dĺžke vlasoch.
KROK 3. Vyfúkajte a upravte si vlasy tak, ako chcete.

Siahnite po Nanoil Heat Protectant Spray a prestaňte si robiť starosti, že budú vaše vlasy suché, matné alebo lámavé kvôli horúcemu stylingu. Zabudnite na krepovité a statické vlasy. Teraz je to vďaka spreju na ochranu vlasov od Nanoilu možné a super jednoduché!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *