Ako funguje pleťová maska Glamglow THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment?

Pleťová maska Glamglow THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment je určená pre mužov aj pre ženy, bez rozdielu veku alebo typu pokožky. Jej úlohou je hydratovať najhlbšie vrstvy pokožky. Zároveň vracia pokožke mladistvý a žiarivý vzhľad. Vysoký obsah vody v epiderme udržuje pokožku imúnnu voči strate kolagénu a elastínu a tiež proti zmenám farby a vráskam, čo sú známe prejavy starnutia pokožky. Ba čo viac, voda aktivuje kyselinu hyalurónovú v pokožke a udržuje ju v aktívnom stave.

Glamglow2

Zmienená kyselina hyalurónová a kokosový olej sú dve hlavné zložky prípravku Glamglow, THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment. Okrem toho pleťová maska obsahuje aj zázvor, kyselinu citrónovú, ovos, olej z kvetov pomaranča a jablká. Bohužiaľ, výrobca nevynechal potenciálne alergizujúce substancie ako sú PEG, vône, lanolín a glycerín. Bez pochýb ich ale vyvažujú rastlinné extrakty a kaolín. Posledná zložka je uvedená na konci zoznamu ingrediencií, ale napriek tomu , výrobca nazýva masku kaolínovou.

Glamglow, THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment pleťová maska sa predáva v modrom tégliku s objemom 50 ml. Určite sa produkty od značky Glamglow dajú ľahko rozoznať, pretože majú na vrchnáčiku charakteristickú hviezdu.

Ako používať pleťovú masku Glamglow, THIRSTYMUD™ Hydrating Treatment? Stačí si ju aplikovať v hrubej vrstve na tvár. Predtým sa odporúča vyčistiť pleť tonikom s obsahom kyseliny salicylovej a samozrejme odstrániť make-up. Počkajte asi 15 minút, kým pleťová maska nevyschne a opláchnite pleť studenou vodou. Potom použite ešte hydratačný krém.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *