Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel. Pozrite sa ako funguje!

Hľadáte výnimočne zvlhčujúci prípravok? Maltese Honey Body Cream od Ghasel vás zbaví suchej pokožky na dobu 24 hodín a ak ho budete používať pravidelne, posilníte jej ochrannú bariéru.

dobrý telový balzam s medom

Produkty na báze medu majú silné hydratačné, vyživujúce a regeneračné účinky. Jeho biostimulačné vlastnosti rýchlo vylepšia vzhľad a stav aj tej najpoškodenejšej a najsuchšej pokožky.

Ukážeme vám ako funguje Maltese Honey Body Cream

Jedinečný krém od Ghasel a jeho jemná medová vôňa vám prinesú úľavu a maximálne pohodlie. Jeho zloženie je bohaté na vitamíny a zároveň je ľahučké. Vďaka tomu chráni pokožku pred poškodením a odstraňuje nedokonalosti ako sú celulitída a strie.

Medová ošetrujúca rada od Ghasel vás zbaví obáv, že by vaša pokožka mohla stratiť svoju pevnosť a pružnosť. Silné antioxidanty v kombinácii s prírodnými rastlinnými výťažkami, vitamínmi a minerálmi tvoria skvelú výživu pre unavenú, nevýraznú pleť.

Ľahký krém od spoločnosti Ghasel nezanecháva na pokožke mastný povlak. Na vašom tele však vytvára neviditeľnú bariéru, ktorá ho chráni pred poškodením, UV žiarením a nepriaznivými vplyvmi prostredia.

Silné antioxidanty a vitamíny

Je to zvlhčujúca a výživná bomba – prispôsobí sa potrebám pokožke každého veku. Posilňuje tiež ochrannú hydrolipidovú bariéru pokožky a zabraňuje tak strate vody.

Liečivé vlastnosti maltského medu a účinná ochrana pred vysušením a nepriaznivými vonkajšími faktormi sú dôvody, pre ktoré je Maltese Honey Body Cream jedinečným výrobkom, ktorý bojuje proti starnutiu. Navyše má vynikajúce výsledky! Maltský med má zvlhčujúce a vyživujúce účinky, je efektívny aj proti baktériám a zmierňuje zápal. S našim produktom sa môžete zbaviť celulitídy a strií a udržať si žiarivý výraz!

Avokádový olej chráni pokožku pred vysušením a dodáva jej 24-hodinovú hydratáciu. Regeneruje aj najpodráždenejšiu pokožku a chráni ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Podporuje reguláciu vody a zabraňuje jej strate. Olej vám uľaví aj v prípade podráždenia po nadmernom vystavení sa slnečnému žiareniu.

Vitamíny A a E, prítomné v Maltese Honey Body Cream rozjasnia pokožku, postarajú sa o jej dlhodobú hydratáciu, pevnosť a výživu. Preto bude pokožka vyzerať mlado a žiarivo. Tieto vitamíny mladosti vyrovnávajú tón pleti, obnovujú jej pružnosť a upokojujú citlivú pokožku.

Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel

Používajte ho bez ohľadu na váš vek vždy, keď potrebujete extra dávku hydratácie. Krém sa dokonale postará o vašu pokožku a vy zabudnete na strach, že pokožka stratí svoju pevnosť. Veľká dávka vitamínov, minerálov a aktívnych zložiek vám dá pocit extrémnej hydratácie na dlhú dobu.

Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel:

  • 24-hodinové zvlhčenie a výživa pokožky
  • telo bude zamatovo hladké a pevné
  • rovnomerná, zdravá a krásna farba
  • maximálne pohodlie pri používaní

Maltský med a starostlivo vybrané zložky vám prinesú tú najkvalitnejšiu odbornú starostlivosť, ktorú môžete dať svojmu telu. Maltese Honey Body Cream uspokojuje všetky potreby vašej pleti a tá preto vyzerá mladšie a žiarivejšie ako kedykoľvek predtým.

Vyberte si denný a nočný krém od Ghasel a využite prirodzenú silu medovej starostlivosti!