Mihalnice ako zo salóna? Vďaka domácej súprave na lifting a lamináciu rias od Nanolash je to možné!

Domáca laminácia mihalníc so súpravou od Nanolash

Niet pochýb o tom, že v dnešnej dobe každá žena sníva o dokonalých, dlhých a hustých mihalniciach. Očiam dodávajú ten najkrajší výraz. Použitím produktov z drogérie však nie je možné takéto účinky dosiahnuť. Nanolash Lash Lift Kit na lamináciu a lifting rias na domáce použitie je revolúciou!

Prečo sa oplatí robiť si lash lift doma?

Lifting si mnohí spájajú len s procedúrami, ktoré zdokonaľujú tvár. Väčšina profesionálnych kozmetických salónov však teraz ponúka lifting a lamináciu mihalníc! Nie je to vtip! Ide o neinvazívnu metódu, ktorá predlžuje, zahusťuje a vytáča mihalnice, pričom im dodáva vytúžený tvar.

A to nie je všetko. Laminácia mihalníc prispieva aj k ich efektívnej regenerácii. Produkty používané počas tejto procedúry sú na báze prírodných ingrediencií – presne ako tie v súprave od Nanolash. Hĺbkovo prenikajú do štruktúry mihalníc a obnovujú ich zvnútra.

Vďaka liftingu a laminácii mihalníc doma dokážete dosiahnuť výsledky podobné ako zo salónu, pričom vaše náklady budú podstatne nižšie. Nanolash Lift Kit je produkt prémiovej kvality. Jeho použitie je jednoduché a bezpečné, takže každá žena si môže oživiť riasy v pohodlí domova.

Nanolash Lift Kit – produkt, ktorý premení akýkoľvek pohľad

Lifting mihalníc na doma je skutočnosťou! Značka Nanolash sa postarala o to, že každá žena si zvládne túto procedúru urobiť u seba doma. Súprava na lamináciu a lifting mihalníc obsahuje tri produkty. Dodávajú sa v 10 x 0,5 mililitrových sáčkoch. To vám postačí až na 10 aplikácií.

Okrem toho sú v sade aj silikónové natáčky, dôležité pomôcky pri vykonávaní tejto procedúry a lepidlo – Lash Lift Glue. S jeho pomocou si môžete prilepiť natáčky na horné viečko.  

Domáca laminácia mihalníc pozostáva z niekoľkých jednoduchých krokov. Najprv je potrebné oddeliť si spodné mihalnice od horných s tým, že riasy musia byť dôkladne vyčistené. Potom si musíte pripevniť natáčky pomocou lepidla, ktoré je súčasťou súpravy. V ďalšom kroku si:

  • naneste každý produkt vo vzdialenosti 1 milimeter od línie rias a nechajte ho na riasach okolo 7-10 minút.
  • nezabudnite, že pred nanesením ďalšieho produktu si najprv musíte ten predchádzajúci odstrániť;
  • dôkladne prečešte počas aplikácie mihalnice, aby ste produkt naniesli od korienkov po končeky.

Po skončení domácej laminácie rias vám stačí už len odstrániť silikónové natáčky. V tomto bode už budete vidieť jasný rozdiel. Mihalnice budú vyzerať:

  • opticky dlhšie;
  • nádherne vytočené – v závislosti od veľkosti zvolenej natáčky;
  • hustejšie;
  • hydratované a regenerované.

Podľa tvrdení výrobcu efekt môže vydržať až 8 týždňov. Všetko však závisí od pôvodného stavu vašich mihalníc. Je dosť možné, že nasledujúce laminácie vydržia oveľa dlhšie, pretože mihalnice budú po tých predchádzajúcich obnovené.

Nanolash Lift Kit

Domáca laminácia mihalníc so súpravou od Nanolash – prečo by ste ju mali vyskúšať?

Domácu lamináciu a lifting mihalníc zvládnete urobiť za pár minút. Vďaka nej dosiahnete nádherné výsledky bez nutnosti odísť z domu. Nanolash Lift Kit je profesionálny produkt, ktorý môže používať prakticky ktokoľvek. Nemusíte si robiť starosti s tým, že nemáte žiadne skúsenosti – inštrukcie v balení sú jednoduché a jasné.

Laminácia mihalníc na doma vám môže ušetriť váš vzácny čas ráno pri líčení. Už viac nebudete musieť používať kliešte na mihalnice alebo si nanášať tucet vrstiev maskary, keď chcete dosiahnuť optimálne výsledky.

Nanolash Lift Kit je produkt, ktorý spôsobil revolúciu vo svete stylingu mihalníc. Zrekonštruované, dlhšie, vytočené a hustejšie mihalnice sú zaručené už od prvej aplikácie. Určite neoľutujete, keď ju vyskúšate.