Ako spevniť pokožku vášho krku a dekolt? Forever Youth Liberator Y-Shape krém od Yves Saint Laurent môže byť odpoveďou.

Všeobecne sa vie, že vekom naša pokožka stráca elasticitu, črty našej tváre sa menia, objavujú sa neatraktívne vrásky a starecké škvrny. V podstate je najviac postihnutá a súčasne najviac viditeľná oblasť očí, úst, krku a dekolt. Ako je to možné? Proces starnutia začína okolo tridsiatky. V tomto veku sa hladina kyseliny hyalurónovej, elastínu, kolagénu iných zložiek našej pokožky začína znižovať. Samozrejme nielen preto vznikajú vrásky. K ich vzniku prispieva aj znečistenie životného prostredia, voľné radikály a ťažké kovy v ovzduší, naša strava a celkový životný štýl a tiež genetika. Okrem toho je tu ešte nesprávna či nedostatočná starostlivosť o pokožku, diéty, málo vitamínov a dokonca za vznik vrások môže aj poloha, v ktorej spíme.

YSL-serum-dan-creme

Našťastie existuje účinná pomoc, napríklad krém Forever Youth Liberator Y-Shape od Yves Saint Laurent. Tento kozmetický prípravok je určený na starostlivosť o pokožku v oblasti dekoltu a krku a tzv. Y-Zóny (čo je spodná časť tváre). Prípravok prirodzeným spôsobom posilňuje a vylepšuje pokožka, napomáha produkcii kyseliny hyalurónovej a elastínu, a posilňuje kolagénové vlákna. Ak ho budete pravidelne používať, krém Forever Youth Liberator Y-Shape vyhladzuje jemné línie, zvýrazňuje vaše prednosti, redukuje unavený vzhľad pleti a vracia jej mladistvý vzhľad.

Saint Laurent1A ako používať krém Forever Youth Liberator Y-Shape od Yves Saint Laurent? Malé množstvo prípravku jemne rozotrite na pokožku krku, dekoltu a tváre. Vmasírujte do pokožky smerom ku brade. Tým účinne posilníte aj cirkuláciu krvi v pokožke, čo tiež výrazne napomáha jej regenerácii. Tento krém je zabalený v tégliku s objemom 50 ml. Toto množstvo vám vydrží približne päť mesiacov každodenného používania krému Forever Youth Liberator Y-Shape beauty treatment. Aplikácia sa odporúča ráno aj večer.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *