Vytvorte najtrendovejšie líčenie obočia s mydlom na obočie od Nanobrow!

Aké obočie je v móde? V súčasnosti je „nadýchané obočie“ obľúbené u vizážistov. Čo je to? Je to spôsob líčenia obočia, ktorý vytvára efekt hustého objemného obočia. Cieľom je, aby vyzeralo prirodzene, akoby nebolo nijako upravované. Tento spôsob líčenia obočia omladzuje a zoštíhľuje tvár a zvýrazňuje oči. Ako dosiahnuť efekt „nadýchaného obočia“? Je to vlastne naozaj jednoduché, potrebujete len jeden produkt – Nanobrow Styling Soap.

mýdlo na úpravu obočí

Použitím Nanobrow Eyebrow Styling Soap dosiahnete husté a vyplnené obočie, a to aj pri úprave tenkého obočia. Jedinečné zloženie mydla na báze glycerínu obalí každý jeden chĺpok, zdvojnásobí jeho objem – výsledný efekt vydrží po celý deň. Ľahké, inovatívne gélové zloženie vám uľahčí každodennú úpravu obočia. Vytvorenie najtrendovejšieho líčenie tohto roka vám zaberie len pár minút!

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – pre koho je určené?

Mydlo Nanobrow je ideálnym riešením pre milovníčky prirodzeného make-upu, ktorým sa nechce veľmi zasahovať do vzhľadu ich obočia. Je to tiež skvelý produkt pre tých, ktorí majú radi perfektne upravené obočie po dlhú dobu. Nanobrow Styling Soap dodá vášmu obočiu zdravý lesk, vyhladí ho a urobí ho hustejším. Je možné ho kombinovať s inými produktami na líčenie obočia – pomádami, ceruzkami alebo púdrami na obočie.

Hrubé obočie – aj keď sa trendy líčenia veľmi často menia, výrazné a plné obočie je vždy in. Mydlo od Nanobrow vám môže dopomôcť vytvoriť trochu tónovaný vzhľad. Chĺpky skrotí a bude ich mať pod kontrolou po celý deň, zanechá ich jemné a ľahko upraviteľné. Už žiadne starosti s tým, či vám nejaký chĺpok vytŕča.

Tenké obočie – niektoré z nás musia pracovať so svetlým a riedkym obočím. Pre tie s tenkým obočím môže byť dosiahnutie efektu „nadýchaného obočia“ trochu náročné. Stylingové mydlo od Nanobrow však dokáže pokryť každý, aj ten najkratší chĺpok, vďaka čomu bude obočie vyzerať plnšie, hustejšie a výraznejšie.

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – mýdlo na obočíe

Ako používať Nanobrow Eyebrow Styling Soap?

Pripravte si mydlo od Nanobrow a špeciálnu kefku, ktorá je súčasťou balenia. Použite ju na nanesenie malého množstva mydla na obočie. Textúra mydla je mäkká a poddajná, takže namáčanie štetca nie je potrebné. Produkt prečešte chĺpkami a uistite sa, že ste pokryli každý chĺpok (môžete naniesť aj niekoľko vrstiev). Potom si môžete upraviť obočie tak, ako chcete. Počkajte chvíľku, aby mydlo stuhlo a zafixovalo vaše obočie do požadovaného tvaru. Ak chcete, môžete ho nechať len takto a bude vyzerať prirodzene, alebo ho môžete vyplniť ceruzkou alebo práškom.

gelové Mýdlo Na Úpravu Obočí

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – výsledky

  • Plné, husté, prirodzené obočie
  • Efekt „nadýchaného obočie“
  •  „No makeup“ líčenie
  • Viacúčelová kozmetika pre husté aj tenké obočie
  • Optický „face-lifting“
  • Gélovité, tvárne zloženie mydla
  • Dlhotrvajúci účinok
  • Žiadne podráždenie v oblasti obočia

Nanobrow Styling Soap a ďalšie produkty určené na profesionálny styling obočia nájdete na nanobrow.sk!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nanobrow (@nanobrow.official)