Biosource Toning Lotion od firmy Biotherm. Prečo sa oplatí čistenie pleti?

Považujete každodenné čistenie a odličovanie za únavné? Iste zmeníte názor, keď sa dozviete, že znečistená pleť je rajom pre baktérie. Skúste napríklad prípravok na čistenie pokožky Biosource toning lotion od firmy Biotherm.

Biotherm1

Biosource Lotion Instant Hydration Toning Lotion pre normálnu alebo zmiešanú pleť od firmy Biotherm.
Čistá pleť jednoznačne vyzerá krásne, ale viete, ako si správne čistiť pleť na vašej tvári? Pomôže vám v tom prípravok Biosource toning lotion od Biothermu. Tento kozmetický prípravok osviežuje pleť a pozbiera z nej všetku nečistotu a zvyšky mazu, ktoré sa zhromaždili počas celého dňa. Ba čo viac, pokožku navyše hydratuje. Okrem toho má tento prípravok mastnú konzistenciu a z jeho ingrediencií stojí za zmienku hlavne zinok, ktorý pôsobí antibakteriálne a bojuje proti akné. Biotherm toning lotion môžete používať ráno aj večer. Stačí ním navlhčiť kozmetický tampón a poutierať ním tvár. Začnite od stredu smerom ku okrajom tváre. Keď si odstraňujete make-up z očí pritlačte tampón mierne silnejšie a chvíľku počkajte, kým sa maskara vsiakne. Oči v žiadnom prípade nešúchajte.

Prečo je čistenie tváre dôležité?
Hlavý dôvod – pleť pokrytá nečistotami a makeupom nemôže správne fungovať. Póry sú upchaté mazom, odumreté bunky pokožky, zvyšky kozmetických prípravkov a všetko, čo sa za celý deň nazbiera pokrýva našu tvár. Pleť potom nemôže dýchať, potí sa a prirodzená reakcia mazových žliaz je to, že zvýšia produkciu mazu. A tým sa vytvorí ideálne prostredie pre množenie baktérií a vzniku akné, či dokonca rôznych ochorení pokožky.

Biotherm

Túto katastrofu ale môžeme zastaviť systematickým prístupom k čisteniu pleti. Pleť bude svieža, regenerovaná a bude mať dostatočnú výživu. Okrem toho pomáha aj píling alebo pleťová maska. Naša pleť nám bude vďačná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *