Naked Skin Beauty Balm od Urban Decay Cosmetics

Celkom nedávno, BB krémy získali zvýšenú popularitu kvôli viacerým výhodám, ktoré ich používanie poskytuje. Ale nie je dôvod nazývať tieto kozmetické výrobky produktami ‚všetko v jednom‘. Neúčinkuje balzam Naked Skin Beauty Balm od firmy Urban Decay rovnako?

BB krém – čo je to?

Táto tajomná skratka znamená anglické slová Blemish Balm alebo Beauty Balm, čo znamená krém, ktorý kryje nedokonalosti na pokožke. Tento druh kozmetiky spĺňa viaceré funkcie a možno ním nahradiť viaceré prípravky. Ako je to možné? Napríklad, BB krém zjednocuje pokožku rovnako ako základný make-up, zvlhčuje ako tvárový krém, chráni pred slnkom ako opaľovacie krémy a zmierňuje podráždenie ako kozmetika pre citlivú pokožku. A si vyberiete BB krém, prispôsobte ho správne potrebám vašej tváre a vyberte si správny odtieň.

naked11

Naked Skin Beauty Balm od Urban Decay Cosmetics

V podstate ide o to, že kozmetický prípravok Naked Skin Beauty Balm od Urban Decay v sebe kombinuje viaceré funkcie, preto je možné ho označiť za kozmetiku na každú príležitosť. Ako prípravok Naked Skin Beauty Balm funguje? Zvlhčuje, zjednocuje odtieň pokožky, má ochranný faktor SPF 20, ktorý chráni pokožku pred slnkom, kryje nedostatky a vyhladzuje línie pokožky. Ba čo viac, prípravok nahrádza aj klasický základný make-up a dá sa aplikovať na akýkoľvek zvlhčujúci krém, čo sa odporúča hlavne pre ľudí so suchou a citlivou pokožkou.

Naked Skin Beauty Balzam od Urban Decay je tuba s objemom 35 ml. Tento kozmetický prípravok sa natiera na tvár pomocou končekov prstov. Ak nechcete nanášať prípravok rukami, skúste použiť plochú kozmetickú kefku. Produkt poskytuje vysoký stupeň krytia nedostatkov pleti a zjednocuje odtieň pokožky, nevytvára fľaky a nezvýrazňuje suché oblasti pokožky na tvári. Nezabúdajte na píling pre aplikáciou prípravku, aby sa práve tieto suché časti pokožky odstránili a nezachytávali prebytok samo-opaľovacieho krému.

Ba čo viac, Naked Skin je k dispozícii v troch odtieňoch: Naked Light, Naked Medium a Naked Bronze. Posledný odtieň sa dá aplikovať aj ako samo-opaľovací krém, dodá tvári správne kontúry a zabezpečí efekt prirodzeného opálenia. A pritom stačí naniesť krém na požadované časti tváre, ako napríklad na lícne kosti, spánky, nos a bradu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *