Klastrové mihalnice od Nanolash – DIY Lash Extensions – Objavte novú senzáciu!

Napriek tomu, že mihalnice sú len jemné chĺpky, dokážu zvýrazniť pohľad každej ženy. Obvykle sú však tenké a jemné. Preto ženy horlivo skúšajú rôzne kozmetické prípravky. Na kozmetickom trhu sa nedávno objavil prelomový prípravok – klastrové mihalnice na domáce použitie od Nanolash! Je to riešenie na všetky problémy s riasami?

predlžovanie mihalníc doma

Prečo mihalnice slabnú a vypadávajú?

Veľa žien na celom svete má vždy problémy s riasami. Bohužiaľ, ich stav môže ovplyvniť mnoho faktorov. A nie všetky závisia od toho, ako sa o mihalnice staráte.

Stav mihalníc môže ovplyvňovať nesprávna strava a nedostatok biotínu. Samozrejme, na vine môžu byť aj časté a agresívne kozmetické ošetrenia. Ak si robíte semi-permanentné predlžovanie rias počas mnohých rokov, vedie to k obvyklým problémom s mihalnicami. Dokázalo sa, že aj nevhodný spôsob odličovania a nanášanie viacerých vrstiev špirály môže riasy výrazne oslabiť.

A treba zmieniť aj genetické a geografické faktory. Matka príroda neobdarovala všetky ženy dlhými a hustými riasami, ktoré sú pekne natočené. Práve naopak, v našej zemepisnej šírke, sú mihalnice prirodzene jemnejšie, čo samozrejme ovplyvňuje či majú alebo nemajú definíciu.

Značka Nanolash však našla dokonalé riešenie. DIY Lash Extensions nepreťažujú riasy – tieto klastrové mihalnice sa nasadzujú pod prírodné riasy, asi 1 mm od línie mihalníc a nasadiť si ich môžete ľahko aj doma!

nanolash diy lash extensions

Ako fungujú klastrové riasy – DIY Lash Extensions od Nanolash?

DIY Lash Extensions sa dajú jednoducho naniesť už za 10 minút! Navyše, vydržia 5 dní. Žiadna žena by nemala mať problém s aplikáciou týchto klastrových mihalníc.

Tieto klastrové riasy na domáce použitie sú k dispozícii v dvoch verziách. Prvá je samostatná krabica. Obsahuje 36 hotových klastrových rias. V krabici sú na výber klastry v 3 dĺžkach (10, 12 a 14 mm) a v 8 štýloch.

Druhá verzia je kompletná súprava na predlžovanie mihalníc od Nanolash. Je skvelá pre dámy, ktoré doma nemajú všetky potrebné doplnky.

Súprava na domáce predlžovanie mihalníc obsahuje:

  • Nanolash bonder – 5 ml lepidlo na riasy, ktoré tiež zjednocuje farbu rias;
  • Nanolash remover – tento (5 ml) roztok pomáha odstraňovať klastrové mihalnice bez toho, aby poškodil prírodné mihalnice;
  • Nanolash sealer – slúži na odstránenie lepkavej vrstvy z rias (5 ml);
  • aplikátor mihalníc – vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.

DIY Lash Extensions sú vyrobené z ľahkého materiálu a takmer nie je poznať, že máte nasadené klastrové mihalnice.

Vlastné predlžovanie mihalníc doma

Ako si doma naniesť klastrové mihalnice od Nanolash?

Domáce predlžovanie s klastrovými riasami od Nanolash by malo trvať približne 10 minút. Najprv by ste si mali dôkladne odstrániť make-up a potom:

  • naneste tenkú vrstvu bondera a počkajte 30-60 sekúnd, kým bude poriadne lepiť;
  • naneste klaster asi 1 mm od línie mihalníc;
  • dokončite nanášanie sealerom.

DIY Eyelash Extensions sú navrhnuté tak, aby každá žena zvládla ich použitie.

DIY Lash Extensions nanolash

Prelom v kozmetike – DIY Lash Extensions zhrnutie

DIY Lash Extensions rozhodne vyniknú medzi konkurentmi. Máte na výber rôzne dĺžky a štýly týchto klastrových mihalníc na domáce použitie. Dámy si teda môžu zvoliť jemný vzhľad mihalníc na každodenné nosenie alebo, ak sa na to cítia, spravia si takzvaný ruský objem.

Ľahké klastrové mihalnice sa dodávajú na pružnom čiernom prúžku. Vďaka tomu sa ľahko nanášajú a šikovne zamaskujú spojovaciu čiaru. Samotná aplikácia trvá 10 minút a mihalnice vydržia až 5 dní.

DIY Eyelash Extensions nezaťažujú prirodzené riasy. Vďaka nim si môžete vytvoriť dočasný vzhľad rias, ktorý môžete kedykoľvek zmeniť. Tieto mihalnice sú ideálnou voľbou na svadby a veľkú párty, ale aj na spontánnu prechádzku.

Výrobca sa uistil, že ich používanie je jednoduché, bezpečné a príjemné. Vďaka falošným mihalniciam na domáce použitie od Nanolash sa už nemusíte obávať o stav vašich prirodzených rias. Za 10 minút môžete opraviť akékoľvek nedokonalosti!