Microbladingové pero na obočie – nová cesta k objemnému obočiu

Obočie je mimoriadne dôležitou súčasťou nášho každodenného líčenia. Vzhľad nášho obočia sa odráža na celkovom vzhľade našej tváre. Správne upravené obočie môže zvýrazniť črty našej tváre, a tým aj našu jedinečnosť. Pero na obočie sa v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejším nástrojom. Je to spôsobené tým, že dokáže používateľom ľahko a rýchlo poskytnúť definíciu a skrášlenie obočia.

pero na obočie pre microblading

V tomto článku sa zameriame na:

 1. opis pera na obočie a jeho možné použitie,
 2. aké sú výhody používania pera Nanobrow microblading,
 3. účinný výber pera: presné pero na obočie alebo pero na microblading,
 4. ako definovať obočie pomocou pera.

Čo je pero na obočie a ako funguje?

Pero na obočie je výrobok, ktorý sa podobá bežnému peru. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu dokáže presne vyplniť lysé a riedke miesta obočia, účinne ho vytvarovať a tiež skrášliť. Perá na obočie sú dostupné v niekoľkých odtieňoch, takže si môžete vybrať to, ktoré vyhovuje vašej prirodzenej farbe obočia.

Aké sú výhody pera na microblading obočia Nanobrow?

Pero na obočie Nanobrow vám umožní presne vyplniť miesta bez chĺpkov a riedke oblasti obočia a dodá im očarujúci a prirodzený vzhľad. Vďaka svojej obrovskej presnosti je pero vhodné na všetky typy obočia, husté aj tenké. Pero je k dispozícii v niekoľkých odtieňoch, ktoré zahŕňajú teplejšie aj chladnejšie odtiene, vďaka čomu si z neho vyberie naozaj každý.

Výhody pera Nanobrow:

 • Mimoriadne presný a tenký hrot
 • Jednoduchá a praktická aplikácia
 • 24-hodinový účinok a vodeodolné zloženie
 • Alternatíva Microbladingu
 • Rýchly spôsob vyplnenia obočia

Čo si vybrať: presné pero na obočie alebo microblading?

Microblading obočia – je to jedna z metód permanentného make-upu. Je skvelou voľbou pre každého, kto si chce zabezpečiť dlhotrvajúci a prirodzený vzhľad obočia bez potreby každodenného líčenia. Microblading možno prirovnať k semipermanentnému tetovaniu, pri ktorom krátkymi ťahmi do pokožky nanášame pigment napodobňujúci naše vlastné chĺpky. Na aplikáciu sa používa špeciálny nástroj. Celý proces trvá približne 2 – 3 hodiny. Nemusíte sa obávať, po zákroku sa na oblasť aplikuje vhodné anestetikum. Predtým, ako sa rozhodnete metódu vyskúšať, je potrebné prejsť si jej výhody a nevýhody. Ak prevažujú klady, musíte vyhľadať skúseného odborníka.

 • Cena zákroku je v porovnaní s tradičným líčením obočia pomerne vysoká.
 • Nesprávne vykonaný zákrok microbladingu vás môže vystaviť riziku infekcie kože.
 • Po microbladingu by ste mali dodržiavať prísny režim.
 • Microblading obočia je semipermanentný, ale pigmentu sa dá len ťažko zbaviť, čo znamená, že máte prakticky len jeden pokus na dosiahnutie požadovaného výsledku.

Značka Nanobrow však prišla s účinným riešením! Bezpečné, jednoduché a účinné pero na obočie, ktoré slúži ako alternatíva k microbladingu. Aplikátor inšpirovaný nástrojmi na microblading zaručuje presnosť, ktorá je na trhu jedinečná. Len niekoľkými ťahmi dosiahnete efektívnejšie, plnšie a symetrické obočie – bez toho, aby ste museli navštíviť kozmetický salón.

 • V prípade, že sa niečo pokazí, môžete jednoducho odstrániť make-up a začať znova.
 • Pero Nanobrow je vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej.
 • Ide o vodeodolný výrobok, pri ktorom nehrozí tvorba šmúh. V optimálnom stave vydrží na pokožke až 24 hodín. To šetrí čas počas dňa.
 • Tenká špička inšpirovaná nástrojom na microblading umožňuje maľovať jednotlivé chĺpky napodobňujúce tie skutočné.
najlepšie pero na obočie

Ako definovať obočie pomocou pera?

 1. Pripravte si obočie
  Pred vyplnením obočia je potrebné odstrániť všetky zvyšky kozmetiky a zbaviť pokožku a obočie nečistôt.
 2. Použite aplikátor s kefkou
  Kefka vám umožní dodať obočiu optimálny tvar, pričom vám uľahčí aj jeho úpravu a skrášlenie. Ak máte veľmi husté obočie, kefka vám pomôže skrotiť nepoddajné a nepoddajné chĺpky.
 3. Vyberte si vhodný odtieň pera na obočie
  Správny odtieň pera na obočie prispôsobte svojmu tónu pleti (teplé/studené odtiene) a farbe vlasov. Táto harmónia je dôležitá, aby ste dosiahli prirodzene vyzerajúci výsledok. Všetko závisí od vašich individuálnych preferencií, ale vo všeobecnosti ide o to, aby farba obočia bola v prirodzenej rovine.
 4. Vytvarujte si obočie
  Pamätajte, že každý má iný tvar tváre, takže obrazne povedané, tvar obočia, ktorý vyzerá skvele na vašej kamarátke, nemusí vyzerať tak skvele na vašej tvári. Obočie si prečešte kefkou so špulkou a uistite sa, že je vaše obočie symetrické.
 5. Vyplňte obočie pigmentom
  Na obočie použite tenký hrot pera a vyplňte lysiny a riedke miesta. Nakreslite jednoduché, krátke čiary, ktoré napodobňujú prirodzené chĺpky obočia. S množstvom produktu to nepreháňajte, pretože to môže obočie zaťažovať. Pigment pridávajte postupne. Ak ide o vašu prvú aplikáciu, skúste pigment naniesť napríklad na dlane.

Kde si môžem kúpiť pero Nanobrow? Pozrite sa na nanobrow.sk a objavte ponuku profesionálnej kozmetiky na líčenie!