Najlepšie súpravy na lifting a lamináciu rias. Ako mať bez klieštikov natočené mihalnice, ktoré vydržia až 8 týždňov?

Mať dennodenne presne oddelené, efektívne nadvihnuté a natočené mihalnice sa zdá byť nedosiahnuteľné. Našťastie sa takýto výsledok dá docieliť naozaj jednoduchými metódami. Musíte si len vybrať lifting a lamináciu rias. Čo je to a ako si to spravíte doma? Nižšie nájdete odpovede na tieto otázky a taktiež si pozrite rebríček najlepších súprav, s ktorými si lifting a lamináciu spravíte aj sama doma.

laminacia mihalnic

Lifting a laminácia mihalníc – čo je to za ošetrenie a prečo by ste si to mali vyskúšať?

Metódy úpravy rias, ktoré teraz poznáme ako lifting a laminácia mihalníc, sa v žiadnom prípade neobjavili na trhu len nedávno. V kozmetických salónoch ich vykonávajú už dlhé roky. Na začiatku sa však volali inak. Poznali sme ich ako trvalá na mihalnice.

Čo je to laminácia rias? Tento názov sa používa na označenie natočenia mihalníc pomocou keratínu. Počas laminácie sa na mihalnice nanesú špeciálne prípravky, aby sa zlepšil ich stav a zmenil ich tvar. Tieto produkty zvyšujú pružnosť rias a pomáhajú zafixovať ich tvar, ktorý získajú tak, že sa mihalnice nalepia na tvarovacie silikónové podložky.

Čo je to lifting rias? Toto je časť ošetrenia, ktorá sa zameriava na to, aby sa mihalnice nadvihli. Preto sú viditeľne nadvihnuté od korienkov. Po liftingu a laminácii budú mihalnice pekne natočené, budú hrubšie, tmavšie a v lepšom stave.

Teraz, keď už viete, čo je to laminácia rias, je čas zamerať sa na to najdôležitejšie. Prečo by ste si mali vybrať práve domácu lamináciu rias? Je to vynikajúci spôsob, ako si skrášliť mihalnice a vylepšiť ich stav rýchlo a udržateľne. Laminácia a lifting rias sú ideálne pre každého, kto má radšej prirodzený vzhľad, pretože na mihalniciach robia skutočné zázraky, a to aj ak ich máte pomerne krátke.

Ako nájsť najlepšiu súpravu na lamináciu rias? Rebríček TOP súprav

Už ste sa rozhodli a je teda čas vyskúšať si lifting a lamináciu na vlastných riasach. Budete teda potrebovať dobrú súpravu na lamináciu rias. Nižšie uvedené poradie vymenúva zaujímavé možnosti, ktoré vám vyčaria veľkolepé výsledky a umožnia jednoduchú lamináciu. Aj keď nemáte žiadne skúsenosti s liftingom a lamináciou mihalníc, budete môcť tieto súpravy bez väčších ťažkostí použiť.

1. Nanolash Lash Lift Kit – súprava na lifting a lamináciu mihalníc

Laminácia rias doma? Lash Lift Kit od Nanolash je na túto úlohu jedným z najlepších produktov. Je to kompletná súprava, od značky, ktorá sa už roky stará o úžasný prirodzený vzhľad ženských rias. Keď si vyberiete túto súpravu, získate prípravky, ktoré sú bohaté na živiny a súprava obsahuje aj všetky potrebné doplnky.

sada na lash lifting nanolash

Táto súprava od Nanolash obsahuje: 10 vrecúšok aktivátora, 10 vrecúšok neutralizátora a 10 vrecúšok keratínového boosteru. Súprava samozrejme ponúka aj všetky potrebné doplnky. Súprava zahŕňa 3 páry silikónových podložiek, ktoré dokonale priliehajú k viečkam a 3 hrebienky na mihalnice. Keďže táto súprava obsahuje väčšie množstvo prípravkov a doplnkov, vydrží dlhšie. S prípravkami zo súpravy si môžete spraviť až 10 laminácií mihalníc doma a všetky doplnky môžete znova použiť.

Po laminácii budete mať efekt viditeľne dlhších rias až na 8 týždňov.
Budú krásne natočené, nadvihnuté a vyživené. Po laminácii so súpravou od Nanolash budú vaše mihalnice oveľa zdravšie, jemnejšie a hodvábnejšie.

2. Elleebana Lash Lift – základná súprava na lifting mihalníc

Jednoduchý lifting mihalníc len za 20 minút. Súprava Elleebana Lash Lift je určená pre ľudí, ktorým záleží hlavne na čase. Použitie je rýchle a s touto súpravou si spravíte až 60 ošetrení. Jeho možnosti využijú najmä profesionálne kozmetičky a vizážistky. Je to preto, že kozmetičky, ktoré vybavujú veľa klientov, môžu použiť každý z 15 párov balení až na 4 ošetrenia. Vďaka tomu značne usporia. Súprava ale pravdepodobne nie je vhodná pre amatérov, pretože akonáhle sa balenie otvorí, produkty treba rýchlo spotrebovať.

Táto profesionálna súprava na lifting rias obsahuje 15 párov vrecúšok s aktivátorom a neutralizátorom. Okrem toho súprava obsahuje kefku, lepidlo, silikónové podložky, kovový aplikátor a odstraňovač peny. Všetky produkty a doplnky si môžete zakúpiť aj samostatne.

Výraznou nevýhodou produktu je bohužiaľ cena. V porovnaní s inými možnosťami, ktoré sme zaradili do tohto rebríčka, je dosť prehnaná. Preto to nie je veľmi dobrá voľba na domáce použitie. Je to ale veľmi dobrá voľba pre kozmetičky a vizážistky, keďže môžu s touto súpravou spraviť až 60 ošetrení.

3. RefectoCil Eyelash Lift – súprava na trvácny lifting mihalníc

S touto súpravou na lifting rias si ošetrenie spravíte za menej ako štvrť hodiny. Z časového hľadiska ide o jeden z najlepších produktov na trhu. Súprava na lifting mihalníc RefectoCil Eyelash Lift Kit však zaručí oveľa viac než len rýchle použitie. Zloženie je bohaté na výživné látky, ako je kolagén a cysteín. A preto mihalnice aj vyživuje a hydratuje, tiež ich natočí a viditeľne zdvihne hneď od korienkov.

Súprava obsahuje dva produkty. Výrobca navrhol ich zloženie tak, aby Lashperm a neutralizátor boli účinné a fungovali okamžite. Štýlová kozmetická taštička, v ktorej sú produkty zabalené, navyše obsahuje potrebné doplnky. Súprava obsahuje tri páry silikónových podložiek, jedno balenie lepidla, zdvíhač na mihalnice a praktické misy a kefky.

4. Fleeky Lashlift Kit

Súprava na domácu lamináciu mihalníc pre tých, ktorí nechcú veľa minúť. Súprava Fleeky Lashlift vyniká od ostatných produktov vďaka skutočne nízkej cene. Žiaľ, ide to ruka v ruke s tým, koľko ošetrení si budeme môcť urobiť. S touto súpravou si môžete urobiť 2 až 4 laminácie. Našťastie, výrobca ponúka aj väčšiu, ale o niečo drahšiu verziu. Ženy, ktoré chcú, aby im súprava vydržala dlhšie, si môžu vybrať Maxi Kit. Tá vám vystačí na 5 až 10 aplikácií.

Lifting a laminácia mihalníc vám umožní dosiahnuť skvelé výsledky bez ohľadu na dĺžku vašich rias. Je to riešenie, ktoré vám umožní zachovať si prirodzený vzhľad a vychutnať si krásne definované oči. Vaše mihalnice budú viditeľne tmavšie, natočené a nadvihnuté.

5. Thuya Eyelash Lift Kit

Súprava na lifting a lamináciu mihalníc a obočia v jednom. Súprava Thuya je viacúčelový produkt určený na skrášlenie celých očí. Umožňuje vám komplexne sa postarať o svoj vzhľad – dosiahnete nádherne nadvihnuté mihalnice a dokonale upravené obočie.

Sada od spoločnosti Thuya obsahuje tri prípravky – permanentný gél s kyselinou tioglykolovou, neutralizátor a lepidlo. To, čo ju výrazne odlišuje od ostatných súprav, je veľký obsah produktov. Každý z nich je k dispozícii v 15 mililitrovej fľaštičke. Súprava navyše obsahuje silikónové podložky vo veľkosti M a drevenú paličku.

6. MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

Súprava na lamináciu mihalníc s veľkým obsahom. Značka Miya Lash ponúka všestranný produkt, ktorý sa skladá z mnohých prípravkov a doplnkov. Laminácia so súpravou Miya Lash Keratin Lash Lift Kit sa vykonáva s aplikátormi na lifting, kefkami na lamináciu a silikónovými podložkami. Súprava je tiež obohatená o vankúšiky na oči. Také veľké množstvo doplnkov vás ale môže zmiasť a lamináciu to nevyhnutne neuľahčí.

Po laminácii so súpravou od Miya Lash budú riasy pekne natočené a nadvihnuté. Preto už nebudete musieť každý deň používať klieštiky na mihalnice. Po ošetrení si budete môcť oddýchnuť od silného make-upu, pretože mihalnice potom stmavnú a opticky zhustnú.

7. Laminácia obočia a súprava na zdvíhanie mihalníc Protein Reconstruction System Zola

Nemusíte sa spoliehať na profesionálnu súpravu na lamináciu mihalníc, aby ste si mohli vychutnať viditeľné výsledky. Brow&Lash Protein Reconstruction System od značky Zola to potvrdzuje. Táto súprava neobsahuje žiadne silikónové podložky a ďalšie doplnky. Namiesto toho, obsahuje len tri fľaštičky s prípravkami, ktoré majú vstavané aplikátory.

Každý produkt má úplne iné zloženie. S touto súpravou si nadvihnete, natočíte a vyživíte mihalnice. Súprava sa dá použiť aj na lifting a lamináciu obočia. Prípravky, ktoré súprava obsahuje sú Protein Strong Lifting, Protein Fixer a Protein Care. Každý z nich obsahuje pomerne veľa výživných látok, takže po laminácii sú riasy na prvý pohľad vo výrazne lepšom stave.

Natočené mihalnice bez toho, aby ste vyšli z domu – lifting mihalníc krok za krokom

Vybrali ste si svoju súpravu na domáci lifting a lamináciu mihalníc z vyššie uvedeného poradia? Je čas prejsť k samotnej laminácii. Kde začať? Najprv si zabezpečte vaše pohodlie. Musíte si nájsť vhodné miesto. Vo všeobecnosti, býva kúpeľňa najlepšia, pretože v prípade potreby môžete ľahko vyčistiť akýkoľvek neporiadok a máte tam prístup k veľkému zrkadlu. Predtým, ako si nanesiete prípravky, je dobré pripraviť si všetky produkty potrebné na lifting rias na dosah ruky.

Ako prvé si dôkladne vyčistite mihalnice a pokožku okolo očí – mihalnice môžu mať na sebe zvyšky make-upu alebo prípravkov na starostlivosť o pleť, čo by mohlo narušiť dôkladné vstrebávanie produktov, ktoré zabezpečuje také úžasné výsledky. Ako ich odstrániť? Najčastejšie sa odporúča špeciálny šampón určený na mihalnice a obočie alebo odličovač bez obsahu oleja.

Potom si na vyčistené viečko pripevnite silikónovú podložku. Môže sa stať, že bude pre vás príliš široká. Našťastie, prakticky všetky silikónové podložky sa dajú zastrihnúť tak, aby dokonale sedeli na vašu líniu mihalníc. Nalepte si ich na viečka plochou časťou a na stred si naneste trochu lepidla. Mihalnice si musíte vyčesať na podložky, najlepšie bude ak použijete špeciálny hrebeň (zvyčajne v tvare Y). Mihalnice treba starostlivo oddeliť. Tak sa prípravky absorbujú po celom povrchu mihalníc.

Je čas prejsť na ďalšie kroky liftingu a laminácie rias. Súprava môže obsahovať 2 alebo 3 rôzne produkty. Musíte ich použiť v správnom poradí. Každý z nich sa po niekoľkých minútach jemne zmyje a potom môžete pokračovať v ďalšom kroku. Čas, po ktorom si ich musíte odstrániť, závisí od produktu a súpravy. Preto je veľmi dôležité mať pri laminácii po ruke návod na použitie.

Lifting a lamináciu mihalníc ukončíte tak, že si jemne odstránite silikónové podložky z viečok. Musíte byť k riasam šetrné a starostlivo ich odlepte. Po odstránení podložiek si prečešte mihalnice kefkou.