Tajomstvá Domácej Laminácie Obočia s Nanobrow Lamination Kit

Napriek tomu, že laminácia obočia je známa už dlhšiu dobu, super-populárnou domácou kúrou sa stala až v posledných pár sezónach… Áno, v dnešnej dobe si túto kúru môžete užiť v pohodlí domova! Všetko čo potrebujete je dobrá sada na lamináciu obočia, sadu presne ako Nanobrow Lamination Kit. Zistite ako laminovať obočie doma a prečo je sada Nanobrow tak vrelo odporúčaná!

laminacia obocia nanobrow

Čo je laminácia obočia?

Laminácia obočia je semi-permanentná kozmetická kúra, ktorá zaisťuje výsledky zotrvajúce niekoľko týždňov. Zahŕňa aplikáciu špeciálnych roztokov, ktoré ovplyvňujú štruktúru chĺpkov obočia a pomáhajú zmeniť ich tvar a usporiadanie. Táto kúra je trošku ako perm, ktorá taktiež mení tvar chĺpkov.

Laminačná kúra sa používa na vyzdvihnutie a našuchorenie obočia, aby nadobudlo objem. Navyše bude vytvarované v žiadanom smere, najčastejšie vyčesané smerom nahor na základe najnovších trendov. Laminácia pomáha vyzdvihnúť a vytvarovať ho, pričom obočiu dodáva hrubší vzhľad.

Nanobrow Lamination Kit – unikátna domáca sad na lamináciu obočia

Domáca laminácia obočia so sadou Nanobrow vám nezaberie veľa času! Zabudnite na únavné čakanie v stoličke celé hodiny – teraz si môžete užiť celú kúru len za 20 minút, keďže aplikovať potrebujete len 3 produkty: lepidlo na obočie, liftingové mlieko a fixer. Aj keď Nanobrow Lamination Kit výrazne skráti kúru, výsledky vydržia rovnako dlho, niekedy dokonca aj dlhšie než ak by ste si dali obočie laminovať v profesionálnom kozmetickom salóne: to sú až dva mesiace perfektne tvarovaného obočia, ktoré vyzerá nádherne a zdravo. Navyše vám sada Nanobrow postačí na 10 kúr!

nanobrow lamination kit

Vstúpte na oficiálnu stránku nanobrow.sk

Sada na domácu lamináciu obočia – Nanobrow Lamination Kit

Nanobrow Lamination Kit obsahuje set profesionálnych produktov, perfektných na domácu kúru. Elegantný box obsahuje:

 1.    lepidlo na obočie
 2.    liftingové mlieko
 3.    fixer
 4.    set špeciálnych aplikátorov, štetec a kefku
 5.    podrobné inštrukcie, ako laminovať obočie v pohodlí domova

Nesmiemem zabudnúť na to, že všetky fľaštičky v Nanobrow Lamination Kit sú pomenované a očíslované, aby ste nemali problémy s lúštením toho, ktorú potrebujete pri ďaľšom kroku. Určite nebudete zmätený, aj keď skúšate laminačnú kúru po prvý raz.

Laminácia obočia doma – aké efekty poskytuje a ako dlho vydržia?

 • V prvom rade bude vaše obočie vyzerať oveľa hrubšie a plnšie.
 • Vaše obočie bude mať príjemnú textúru a nadobudne prirodzený lesk.
 • Laminácia obočia pomáha vytvarovať obočie do žiadaného smeru – získate úplnú kontrolu!
 • Laminácia obočia doma skrotí neposedné a nezvládnuteľné obočie.
 • Dodá vášmu obočiu atraktívnejší vzhľad.
 • Obočie sa po laminačnej kúre stane viac definovaným a objemnejším.
 • Vyzerá úžasne, vôbec netreba make-up!
 • Výsledky vydržia niekoľko týždňov.
 • Vaše obočie získa symetrický vzhľad.

Nanobrow Lamination Kit – pre koho je?

Táto domáca sada na lamináciu obočia je dobrou možnosťou pre tých, ktorí túžia po prirodzenej dlhotrvajúcej metóde úpravy obočia, ktorá by robila dennú rutinu úpravy obočia jednoduchšou. Je vhodná pre hocikoho, kto si chce viac zdefinovať obočie a zlepšiť jeho tvar, abysa s ním nemusel celé týždne trápiť. Taktiež je super pre tých, ktorí sa trápia s dennou make-up rutinou a sú fanúšikmi prirodzeného vzhľadu. Nanobrow Lamination Kit garantuje nádherné obočie bez potrebu make-upu!

laminovanie obočia

Laminácia obočia – štartovací balíček. Sada od Nanobrow je perfektná pre každého!

Nezáleží na tom, či sa venujete laminácii obočia profesionálne, alebo ste začiatočník a potrebujete domácu sadu na lifting obočia – Nanobrow Lamination Kit vás určite prekvapí so svojím výkonom, efektmi a ľadkou aplikáciou. Taktiež vám ušetrí čas, ktorí ste zvykli stráviť lamináciou obočia. Teraz, vďaka Nanobrow, domáca kúra zaberie zhruba 20 minút!

Skúste najviac trendy kúru na obočie posledných mesiacov! Skúste Nanobrow Lamination Kit!