Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou

Nanoil sa odporúča pre vlasy s nízkou pórovitosťou, ktoré vyzerajú zdravo, sú hladké, jemné a nádherne lesklé. Na druhej strane sa ťažko upravujú, odpudzujú vodu a veľmi pomaly schnú. Vlasový olej Nanoil vám pomôže skrotiť pramene. Vyskúšajte ho a zistite, ako funguje. Zaujímavé je, že dostane kúpiť aj Nanoil pre vlasy so strednou a vysokou pórovitosťou.

nanoil pre vlasy

Zloženie Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou vás prekvapí!

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou obsahuje dve kozmetické maslá: bambucké a cupuacu. Dodávajú vlasom a pokožke hlavy hydratáciu a pružnosť. Produkt tiež obsahuje: cédrový olej proti vypadávaniu vlasov; kokosový olej pre lesk a hladkosť; argánový olej pre tepelnú ochranu; ricínový olej pre rast vlasov; antioxidačný marakujový olej; babassu olej pre ľahký styling; monoi olej pre ochranu vlasov. Formula je obohatená o: panthenol, kerastim, baicapil, UV filter, vitamíny A a E.

Vlasový olej Nanoil sa veľmi jednoducho používa

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou môžete používať tak často, ako len chcete. Naneste ho na suché alebo mokré pramene, hneď po umytí alebo ešte pred fénovaním. Bude tvoriť skvelý pár s maskou alebo kondicionérom na vlasy. Stačí zmiešať pár kvapiek oleja s vašim obľúbeným produktom na vlasy. Ľahučká formula Nanoil umožňuje ľahkú aplikáciu a rýchlu absorbciu.

Výsledky kúry s vlasovým olejom Nanoil vás rozhodne potešia

vlasyVďaka Nanoil budú vaše vlasy krajšie a zdravšie. Každodenný styling a česanie budú príjemnejšie. Vďaka jeho ingredienciám sa vám podarí ľahko skrotiť vlasy. Navyše produkt dodáva vlasom a pokožke hlavy náležitú starostlivosť. Pramene budú nadvihnuté pri korienkoch, pričom objem účesu – bude dvojnásobný.

⇒ Kapacita: 100 ml

⇒ Aplikátor: praktická a ľahko použiteľná pumpička

⇒ Zloženie: oleje, vitamíny, UV filter a iné cenné látky

⇒ Formula: polotekutá; jemná vôňa

Výhody:

  • podporuje objem
  • dodáva množstvo živín
  • stará sa o pokožku hlavy
  • dá sa použiť mnohými spôsobmi
  • obsahuje oleje, vitamíny, látky, ktoré zastavujú vypadávanie vlasov
  • uľahčuje styling
  • chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi
  • veľká kapacita 100 ml

Nevýhody:

  • aplikátor nedosiahne na dno fľaštičky