Kultový vlasový olej – NANOIL – prelom v regenerácii vlasov

Prípravky, ktoré sa dajú označiť aj ako kultové, sa neobjavujú na trhu až tak často.

Kvôli extrémne rýchlo sa vyvíjajúcemu kozmetickému priemyslu a trhu, zaplavovanému novými výrobkami, je veľmi ťažké ostať pri jednom produkte dlhšie. Neustále sa objavujú iné, novšie, lepšie prípravky.

Bude sa tak diať naďalej, až kým sa na trhu neobjaví skutočne dychberúci výrobok.

Taký, ktorý vrhá nové svetlo na celú starostlivosť o vlasy, ktorý berie do úvahy potreby žien a dokáže vyhovieť ich požiadavkám. Kultový skrášľujúci produkt s nami ostane navždy, pretože je nenahraditeľný. Všetko ostatné sa stane len jeho smutne známou imitáciou.

Takto to bude aj s týmto výrobkom. Keď raz vyskúšate vlasový olej Nanoil, pocítite, že to je to pravé. Nebudete ho chcieť nahradiť nijakým iným prípravkom, pretože Nanoil vas očarí a vaše vlasy ho budú zbožňovať. Je inovatívnym prípravkom, ktorý predstavuje úžasný prístup k starostlivosti o vlasy. Už dlho tu nebol výrobok, ktorý nielenže uspokojoval potreby rôznych typov vlasov, a pritom bol aj taký všestranný.

Nanoil je vlasový olej, ktorý sa po prvé zameriava na hĺbkovú regeneráciu, po druhé na výživu a zlepšenie vzhľadu vlasov a po tretie na ochranu a posilnenie prameňov.

Navyše má toľko funkcii a dá sa použiť toľkými spôsobmi, že úspešne nahradí rad kozmetických prípravkov vo vašej kúpeľni.

To, že Nanoil vychádza v troch verziách, je významným faktom. Každá z nich je určená pre vlasy s rôznou pórovitosťou, ktoré majú rôzny stupeň poškodenia. Preto sa Nanoil dokonale prispôsobí konkrétnemu typu vlasov.

Každá z troch verzii Nanoil je komplexom dobre zvolených prírodných olejov a niekoľkých prírodných ingrediencii, určených pre starostlivosť o vlasy. Produkt neobsahuje žiadne škodlivé, komedónne silikóny, parabény, alkoholy a iné látky, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú stav vlasov a pokožky.

Každá z troch verzii Nanoil sa sústredí na rôzne potreby vlasov, a práve preto je tento produkt taký účinný. Jeho tajomstvo spočíva v starostlivo vybraných prírodných olejoch. Ich vlastnosti boli dôkladne testované a prispôsobené stupňu poškodenia vlasov, ktoré sa bežne nazýva pórovitosťou.

Regenerácia vlasov s nanoil

Preto Nanoil:

Po prvé – chráni vlasy, nadvihuje ich korienky a vyživuje pokožku hlavy

Ak sú vaše vlasy husté, ťažké a drsné, ich úprava je náročná a väčšina stylingových produktov ich len zaťažuje, čím sa stáva účes spľasnutý, je to jasným znakom, že máte vlasy s nízkou pórovitosťou. Takéto pramene sú zvyčajne zdravé, a len tak ľahko sa nepoškodia. A predsa majú svoje vlastné problémy: nadmerné vylučovanie séba, drsnosť, nedostatok objemu, mastnú pokožku hlavy. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou je zmesou 9 prírodných olejov, ktoré aktívne pôsobia na povrchu vlasov, ako aj v ich vnútri. Dodatočne regulujú aj mazové žľazy.

Žiarivé, jemné vlasy so zväčšeným objemom, bez lupín a nemastiace sa – toto všetko jedine s NANOIL.

Po druhé, vyživuje a zlepšuje vzhľad vlasov tým, že ich posilňuje od cibuliek až úplne ku končekom

Ak vaše vlasy nemajú tú najlepšiu kondíciu, majú dehydrované konce a začnete si všímať ich vypadávanie – máte vlasy so strednou pórovitosťou. Existuje samostatná verzia Nanoil, určená pre tento typ vlasov. Zlepší výzor vlasov, zastaví ich vypadávanie, posilní ich korienky, a zároveň zdokonalí stav vlasov. Je to koniec kučeravejúcich a mdlých vlasov! Vlasový olej Nanoil sa nielenže stará o vnútornú keratínovú štruktúru vlasov, ale chráni ich aj počas stylovania a zlepšuje ich nádherný vzhľad, žiarivosť, vitalitu a odolnosť.

Po tretie – hĺbkovo regeneruje vlasy a cibuľky tým, že opravuje škody na povrchu a stimuluje folikuly

Ak sú vaše vlasy v zlom stave, sú krehké, riedke, mdlé a drsné – mali by ste siahnuť po Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Extrémny level poškodenia sa nazýva aj vysoká pórovitosť. Nanoil je jediným prostriedkom, ktoré dokáže zmeniť vašu pórovitosť tým, že regeneruje pramene a opravuje škody na štruktúre vlasov. Ba čo viac, vlasový olej Nanoil stimuluje vlasové folikuly k činnosti a tak zahusťuje vlasy, ktoré začínajú rásť rýchlejšie a stávajú sa zdravšími a odolnejšími.

Ďalšou výhodou každého z troch olejov Nanoil je, že nikto vám nediktuje ako často, kedy a ako by ste ho mali používať. Môžete ho používať rôznymi spôsobmi, aplikovaním na suché vlasy, len na končeky, votrením do pokožky hlavy, pridaním ku kondicionéru na vlasy, nanesením na mokré vlasy, zmytím ako pri maske alebo jeho ponechaním na vlasoch počas celého dňa. Vynikajúce! Uvedomte si ale, že extrémne poškodené vlasy si vyžadujú hĺbkovú regeneráciu. Preto by sa Nanoil mal nanášať na vlasy a pokožku hlavy aspoň raz týždenne. Bravo, Nanoil!

Vstúpte na oficiálnu stránku – nanoil.sk

18 komentárov “Kultový vlasový olej – NANOIL – prelom v regenerácii vlasov”

 1. Eva

  Ja som teda toto sérum dostala pred nedávnom ako darček a musím povedať, že som fakt prekvapená, pretože som o ňom nikdy predtým nepočula. Začala som ho pravidelne užívať a musím povedať, že všetky kroky aplikácie a umytí sú nesmierne ľahké

  Odpovedať
 2. Aneta89

  Ja som si kúpila tú verziu pre vlasy s vysokou porozitou. Môj kaderník mi ju doporučil, keďže som mala fakt dosť poškodené vlasy, pretože som sa rozhodla, že si ich budem predlžovať. Naozaj nechápem, ako mi mohol jeden pradukt toľko pomôcť.

  Odpovedať
 3. Zuzana

  Ja sa sérami a olejmi zrovna začala (ricínový olej) a to hlavne preto, pretože mám šialene slabé vlasy, ktoré vypadávajú a ktoré sú nevzhľadné. Problémom je u mňa aj ľahké masteniu vlasov, čoho sa musím vždy vyvarovať. To sa mi ale s týmto olejom často deje. Robím niečo zle?

  Odpovedať
 4. Dora

  Ricínový olej sa nehodí ku všetkým vlasovým typom a veľmi ťažko sa aplikuje na vlasy. Existuje celá kopa ďalších, rast stimulujúcich olejov, ktoré sa aplikujú ľahšie. Ak by som bola tebou, potom by som si aplikovala radšej nanoil, pretože ponúka rôzne verzie podľa vlasových porozitu.

  Odpovedať
 5. Madelína

  Mala som podobný problémek. Ja milovala Keratase, kým som nenašla Nanoil. Je to naozaj super sérum, ktoré prekoná snáď akékoľvek iné J <3

  Odpovedať
 6. Majaa

  Prednedávnom som začala testovať Sesa, ale stále som sa nevyrovnala s tým zápachom. Musím ale zistiť, či sú tieto oleje fakt tak dobré, ako sa o nich píše

  Odpovedať
 7. Izabela

  U mňa to teda nefunguje a vlasy vyzerajú hrozne.

  Odpovedať
 8. oowl2

  Asi si si vybrala zlú verziu pre tvoje vlasy. Ja to mala podobne u kokosového oleja. Každý hovorí, že sa hodí ku každému typu vlasov, ale to určite nie je pravda

  Odpovedať
 9. Dorota

  O tomto sére som nikdy nepočula ale znie skvele. Asi ho vyskúšam 🙂

  Odpovedať
 10. slečna_B

  Toto sérum som videla na Instagramu a musím povedať, že malo super recenzia

  Odpovedať
 11. Ady

  O tomto sére počujem čím ďalej tým častejšie a asi ho teda musím vyskúšať J

  Odpovedať
 12. Ela

  Super produkt!

  Odpovedať
 13. Anna

  Kde si to môžem kúpiť? V žiadnom obchode som produkt nevidela

  Odpovedať
 14. Ela

  Ja si ten svoj objednala na oficiálnych stránkach

  Odpovedať
 15. Gabika

  Stále nemôžem uveriť tomu, že olej dokáže pozdvihnúť vlasy od korienkov. To je snáď opak toho, čo mám s olejmi, ktoré zaťažujú, spojené

  Odpovedať
 16. Amélia

  Olejovanie vlasov mi pomohlo aj pri boji proti mastným vlasom a to šampóny a kondicionéry zlyhali

  Odpovedať
 17. Ruženaa5

  Super kvalita, super výsledky, len škoda, že na to každý nebude mať peniaze.

  Odpovedať
 18. Karmen25

  No musíš to brať tak, že kozmetika dlho vydrží, takže cena, čo sa jednej aplikácie týka, nie je zase tak prehnaná. Úprimne, keby si kupovala tie oleje, ktoré sú v nanoil zastúpené, jednotlivo, potom by si sa nedoplatila

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *