Krém Clarins, Hydra Quench zachráni vašu dehydratovanú pokožku.

Nie je prekvapením, že suchá pokožka na tvári rýchlejšie starne, šúpe sa a môže svrbieť. Preto sa doporučuje systematicky pracovať na jej zvlhčovaní. Naučíme vás, ako na to.

Suchá a dehydratovaná pleť

Všeobecne sa dá povedať, že problém dehydratácie pokožky sa objavuje v každom veku. Ak máte takýto typ pokožky tuková bariéra na jej povrchu je narušené a neplní svoju ochrannú funkciu. Preto pokožka rýchlo stráca vodu. Aké sú dôvody takého stavu? V podstate to môže byť: neadekvátna starostlivosť o pokožku, vek, hormonálna nerovnováha, počasie, klimatizácia, kúrenie, znečistenie životného prostredia, stres, lieky, fajčenie a podobne. Ako vyzerá dehydratovaná pokožka? Je veľmi citlivá, tenká, slabo elastická, má vrásky a tendenciu sa šúpať. Ba čo viac, ľudia s dehyratovanou pokožkou by sa nemali kúpať v horúcej vode, umývať sa mydlom, a nepoužívať kozmetiku, ktorá vysušuje. Ani slnenie, či už prirodzené alebo v soláriu sa nedoporučuje. Suchá pokožka vyžaduje systematické budovanie ochrannej vrstvy lipidov, ktoré jej poskytnete správnou kozmetikou, plus potrebuje tiež ochranu proti slnku a veľa vody zvnútra aj zvonká.

Hydra Quench

Zvlhčujúci krém – Clarins, Hydra Quench

Clarins, francúzska značka kozmetiky, nám ponúka zvlhčujúci denní a nočný krém určený ľuďom každého veku, ktorí trpia kvôli suchej pleti. Jej hlavé ingrediencie sú kyselina hyalurónová a extrakt z kôry makadamového orecha. Vracia pokožke vlhkosť, obnovuje lipidovú bariéru, posilňuje a chráni pleť. Okrem toho, prípravok vyhladzuje vrásky. Ba čo viac, Hydra Quench krém bol dermatologicky testovaný a nespôsobuje vytváranie uhrov, čiže neblokuje póry.
Hydra Quench krém sa má aplikovať každý deň na čistú tvár, okrem oblasti očí. Používajte ho ráno alebo večer. Objem balenia je 50 ml.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *