TOP 5 pier na obočie – ktoré je najlepšie? [REBRÍČEK]

Perá na obočie sú ideálne na precízne líčenie obočia. Ktoré je to najlepšie na to, aby vaše oblúky vyzerali tak, ako ste o nich vždy snívali?

Spravili sme výber tých najlepších pier na obočie, ktoré vám zaistia úžasné výsledky. Ak si chcete vybrať to najlepšie pre seba, nezabudnite si pozrieť naše top tipy!

TOP 5 pier na obočie

1. Nanobrow Microblading Pen – pero na obočie, ktoré robí zázraky!

Toto je nepochybne najlepší produkt na úpravu obočia, ktorý funguje bez ohľadu na to, či bojujete s riedkymi oblasťami, alebo ak potrebujete len jemne definovať obočie. Nanobrow Microblading Pen kreslí ultra tenké línie, takže môžete bez námahy vytvárať linky pripomínajúce chĺpky. Nanobrow Microblading Pen dodáva obočiu vzhľad, ktorý sa podobá na microblanding bez bolestivého tetovania! Je to skvelá alternatíva pre každého, kto si nie je istý týmto drahým profesionálnym ošetrením. Vďaka tenkému hrotu tohto pera na obočie si môžete nalíčiť vaše obočie precízne. Zanechá vaše oblúky plnšie a objemnejšie. Nanobrow Microblading Pen vám umožňuje definovať obočie pričom sa zachová prirodzene vyzerajúci vzhľad. Krásny a elegantný make-up obočia, ideálny na každodenné nosenie a špeciálne príležitosti si môžete vytvoriť jednoducho a pri každom použití. Produkt sa z obočia počas dňa nezotiera ani steká. Vyznačuje sa super dlhou životnosťou, aby ste si mohli užívať svoje bezchybné obočie po celý deň. Zabudnite na dodatočné úpravy – zloženie pera na obočie Nanobrow je vodeodolné!

Nanobrow Microblading Eyebrow Pen je dostupné v piatich prirodzených farbách: Light Brown, Blonde, Dark Blonde, Dark Brown, a Espresso. Vyberte si ktorúkoľvek z nich a spravte si make-up obočia tak, ako chcete!

2. BENEFIT COSMETICS Brow Microfilling Pen

Microfilling Pen vám poskytne mikropigmentovaný efekt až na 24 hodín! Vodeodolné zloženie zaručene vydrží. Špeciálne navrhnutý aplikátor s 3 hrotmi zaisťuje presnú a jednoduchú aplikáciu, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári a umožní vám zabudnúť na vašu doterajšiu kozmetiku na obočie, ktorá vás sklamala. 92 % žien potvrdzuje jednoduchú aplikáciu a až 96 % uvádza, že toto pero na obočie im poskytuje výnimočný objem a definíciu. Produkt vám zabráni vo vytvorení prehnaného efektu. Namiesto toho vám umožní vyplniť medzery a vytvoriť vysnívaný prirodzene vyzerajúci efekt. Pero na obočie od BENEFIT COSMETICS sa prispôsobí vašim chĺpkom, takže už nemusíte robiť kompromisy!

Toto pero na obočie je dostupné v 4 odtieňoch: Blonde, Light Brown, Medium Brown, and Deep Brown.

3. Ciaté London Microblade Brow

Toto pero na obočie vám pomôže vyplniť všetky nežiaduce medzery a dodá obočiu jedinečný tvar. Zvýraznite svoju prirodzenú krásu a dodajte objem svojim oblúkom s Microblade Brow! Produkt je vhodný pre vegánov a ľahko sa používa. Precízny make-up na celý deň vytvoríte bleskovo.

Toto pero na obočie sa dodáva v troch odtieňoch: Soft Brown, Deep Brown a Charcoal.

4. MILK MAKEUP Kush Triple Brow Pen

KUSH Triple Brow Pen je zakrivené 3-hrotové pero na obočie, ktoré vám umožní rýchlo si upraviť chĺpky na obočí. Má dlhotrvajúce a vodeodolné zloženie, ktoré je vhodné pre vegánov a neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Veľkou výhodou tohto produktu je, že obsahuje prírodné zložky, ako je konopný olej, slnečnicový olej a aloe vera, takže si môžete byť istí, že svojmu obočiu poskytujete správnu starostlivosť a nie len krásny vzhľad! Vaše obočie bude hydratované a posilnené, okrem toho obočie aj vyživí. Toto pero na obočie vám umožní vyplniť medzery v priebehu niekoľkých okamihov! Znie to lákavo, však?

Dostupné odtiene pera KUSH Triple Brow Pen sú: Dub, Dutch, Haze, Herb a MJ.

5. MAC SHAPE & SHADE BROW TINT

Toto pero na obočie od MAC je všestranný a inovatívny produkt, ktorý vám umožní dokonale definovať vaše oblúky. Neobsahuje parabény, ftaláty, sulfáty, laktózu ani acetón a je bezlepkový. Je vhodný aj pre citlivú pokožku. Toto pero na obočie dodá vášmu obočiu úžasný objem a vytúžený dlhotrvajúci efekt. Fixka na obočie na jednej strane pomáha maskovať medzery, a hubka na druhom konci precízne nanesie farebný púder a výsledný tvar obočia zafixuje. Zloženie pera na obočie Mac je vodeodolné. Nemusíte sa obávať rozmazania. Toto pero na obočie je tiež odolné voči vlhkosti. Ak bolo pre vás líčenie obočia nepríjemné a únavné, MAC SHAPE & SHADE BROW TINT ho určite dokáže premeniť na potešenie!

Ako aplikovať pero na obočie?

Je to veľmi jednoduché! Stačí siahnuť po pere na obočie podľa vlastného výberu a krátkymi ťahmi vyplniť požadovanú oblasť. Týmto spôsobom môžete vytvárať tenké línie a zaistiť precíznosť ako priamo z profesionálneho salónu krásy. Máte chuť na odvážnejší look? Jednoducho pridajte viac ťahov podobným chĺpkom.

Dobré pero na obočie vám pomôže vyplniť medzery a pridať obočiu objem. Nie je potrebné, aby ste vytvorili prehnaný efekt – odtieň vášho pera na obočie by mal dokonale zodpovedať vašej prirodzenej farbe obočia.

Takže, ste pripravení na perfektnú definíciu obočia s wow efektom?