Dior Bronze – rýchly a jednoduchý spôsob opálenia.

Dior Bronze je súprava deviatich kozmetických produktov určených na opálenie bez slnka. Ich používaním dosiahnete efekt opálenej pokožky bez toho, aby ste ju vystavovali slnečnému žiareniu. Nájdete tu telový krém, krém na tvár, prípravky na ochranu pred slnkom, balzamy a oleje. Predstavíme vám predovšetkým tri prípravky na opálenie: dva krémy na tvár: Self – Tanner Natural Glow a Self Tanning Natural Glow a olej na tvár a telo.

DiorBronze Toner

Krém na tvár Self – Tanner Natural Glow, z kolekcie Dior Bronze má široké využitie. Samozrejme základom je dodať pokožke bronzový opálený odtieň. Keď pokožka získa prirodzený vzhľad, krém udržuje tento efekt počas dlhej doby. Okrem toho, Dior Bronze Self – Tanner Natural Glow krém vracia pokožke bezchybný vzhľad a hebkosť. Ba čo viac, efekt opálenia vám vydrží približne štyri dni. Potom stačí proste použiť krém znovu a je to. Samo-opaľovacie prípravky od Diora sa aplikujú na čistú pokožku, doporučuje sa urobiť si aj píling, a potom treba krém rovnomerne rozotrieť až po líniu rastu vlasov. Nevynechajte ani obočie. Nezabudnite si po aplikácii umyť ruky,

Ak používate krém Dior Bronze Self – Tanner Natural Glow pravidelne, dosiahnete krásnu rovnomerne opálenú pokožku na celom tele aj na tvári. Vaša pokožka bude prirodzene vyživovaná a krém tiež udržiava optimálne pH. Ba čo viac, krém navyše zvlhčuje a vyhladzuje pokožku. Predtým ako sa rozhodnete aplikovať Natural Glow na celé telo, odporúča sa celkový píling na odstránenie odumretých buniek pokožky. Táto procedúra zabezpečí tiež lepšie vstrebanie krému. Pri aplikácii nanášajte rovnomernú vrstvu po celom tele. Nezabúdajte na rozotrenie aj v oblasti lakťov a kolien.

Tieto dva kozmetické prípravky je možné nahradiť jedným jediným produktom a tým je olej Dior Bronze Self Tanning Natural Glow – Face & Body oil. Tento kozmetický prípravok poskytuje efekt prirodzeného opálenia, žiariacu pokožku a hĺbkovú hydratáciu. Vďaka výťažkom z kvetov má navyše jemnú a príjemnú vôňu. Aplikuje sa rovnako ako predchádzajúci prípravok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *