TOP 5 Nápadov, na čo sa dá použiť Nanoil Castor Oil v kozmetickej rutine

Ricínový olej je jedným z najpredávanejších kozmetických olejov. Poslednú dobu sa zistilo, že nie je to len čisto prípravok pri problémoch so žalúdkom alebo len na podporu rastu vlasov. Môže sa používať aj na riasy a obočie, na čistenie pleti alebo ako prírodný kondicionér na nechty! V poriadku, ale ako nájdeme ten najkvalitnejší olej? Odpoveďou je Nanoil Castor Oil!

castor oil nanoil

Prečo je ricínový olej od Nanoilu tou najlepšou voľbou?

  1. Je to 100 percentne prírodný a ekologický produkt.
  2. Je za studena lisovaný.
  3. Nie je rafinovaný.
  4. Neobsahuje žiadne syntetické pigmenty a iné nepotrebné prídavné látky.
  5. Spĺňa mnoho úloh a je dobrý pre každého.
  6. Má certifikát Ecocert.

Ak hľadáte ricínový olej, ktorý by do vašej kozmetickej rutiny priniesol čo najviac benefitov, tak si vyberte Nanoil! Tisícky šťastných zákazníkov ho ospevujú a jeho kvalitu potvrdzuje ECOCERT. V každej kvapke sa nachádzajú ingrediencie, ktoré sú v kozmetickej rutine neoceniteľné. Ricínový olej je zložený prevažne z kyseliny ricínolejovej, kyseliny olejovej, kyseliny linolovej, omega mastných kyselín. Obsahuje aj flavonoidy, vitamíny a minerály.

nanoil castor oil

Vyberte si top kvalitu a siahnite po tej najvyššej úrovni uvedomelej starostlivosti o pokožku a vlasy. Ricínový olej z lekárne si poradí so žalúdočnými problémami, ale je príliš hustý a rafinovaný, takže nie je vhodný na čistenie tváre alebo na vlasové kúry.

Aké účinky má Nanoil Castor Oil?

Má antibakteriálne, protiplesňové a protizápalové vlastnosti, úžasne urýchľuje rast vlasov, rias a obočia, zahusťuje a zároveň im dodáva objem. Nanoil Castor Oil dodáva vlasom jemne tmavšiu farbu. Podporuje bunkovú obnovu a regeneruje poškodené nechty. Pomáha odstrániť aj pomarančovú kožu a strie, vyhladzuje a zjemňuje vlasy, dodáva im lesk a zabraňuje štiepeniu končekov. Nanoil oživuje farbu vlasov a zabraňuje strate lesku. Okrem toho zastavuje vypadávanie vlasov a posilňuje pramene vlasov od korienkov po končeky.

oleje pre dlhšie riasy nanoil

TOP 5 spôsobov, ako sa dá použiť ricínový olej

Ricinus Communis Seed Oil od Nanoilu je zárukou top kvality. Nachádza sa v elegantnej fľaške, vydrží dlho, má známku Ecocert a je to doslova zázrak pre mužov a ženy pri ich kozmetickej rutine. Zlepšuje všetky typy vlasov alebo pokožky. Ako ho používať?

#1 Ricínový olej v starostlivosti o telo

Nanoil Castor Oil vám bude nápomocný pri rôznych problémoch, lebo má antibakteriálne, antiseptické a protizápalové účinky. Jeho tajomstvom je aj boj proti celulitíde a striám. Použite ho pri masáži celého tela, zmiešajte ho s inými olejmi, napr. esenciálnymi olejmi.

#2 Ricínový olej v starostlivosti o tvár

Keďže má čistiace vlastnosti, môžete ho používať aj v starostlivosti o tvár. Vyskúšajte čistenie olejom, populárnu olejovú čistiacu metódu – OCM. Môžete si zakúpiť už pripravenú zmes alebo použite ricínový olej ako bázu. Nanoil má v ponuke oveľa viac kozmetických olejov, takže neváhajte ich skombinovať. Produkt vám pomôže odstrániť aj vodeodolný make-up. 

#3 Ricínový olej v starostlivosti o vlasy

Dokáže zlepšiť kvalitu vlasov a pokožky hlavy. Ak je vašim problémom nadmerné vypadávanie vlasov, rozštiepené končeky alebo vaše vlasy nemajú lesk, tak potom sa vám zíde ricínový olej. Mierne si olej zohrejte a vmasírujte ho do pokožky hlavy a vlasov. Masírujte ju niekoľko minút. Nechajte ho pôsobiť 30 minút a potom ho opláchnite jemným šampónom.

#4 Ricínový olej v starostlivosti o riasy a obočie

Produkt od Nanoilu stimuluje rast rias a obočia, posilňuje ich, dodáva im hustotu a zvyšuje ich odolnosť voči vypadávaniu týchto chĺpkov alebo voči iným problémom. Olej nanášajte na obočie a riasy každý deň pred spaním. Už po niekoľkých týždňoch budete môcť pozorovať zlepšenie.

#5 Ricínový olej v starostlivosti o nechty

Nanoil je dokonalý na zlepšenie kvality nechtov, nechtovej kožtičky a pokožky na rukách. Je to zázrak aj pre tú najsuchšiu pokožku. Zohrejte olej a namočte si do neho ruky na približne 15 minút. Môžete ho votrieť aj do nechtov a pokožky.

Zhrnuli sme tie najobľúbenejšie možnosti, ako sa dá používať ricínový olej, ale je na vás, ako sa rozhodnete z neho vyťažiť čo najviac a na čo ho budete používať. Objavte všetky jeho benefity – vyskúšajte Nanoil Castor Oil!

Viac informácií o produktoch Nanoil nájdete na stránkách nanoil.sk