Ktorý arganový olej si vybrať? Siahnite po najvyššej kvalite od NANOIL!

Hľadáte špičkový prírodný kozmetický výrobok? Vyberte si arganový olej – jeden z najexkluzívnejších a najlepšie hodnotených olejov na svete. Hneď ako sa presvedčíte o jeho úžasných účinkoch, budete ho kupovať znova a znova! Ako si vybrať ten najkvalitnejší olej? My vám poradíme: vyskúšajte najpredávanejší NANOIL Argan Oil. Tento produkt najvyššej kvality má veľa použití vo vašom kozmetickom režime.

Tekuté zlato z Maroka: 100% čistý arganový olej od NANOIL

Vedeli ste, že ten najvzácnejší arganový olej sa vyrába zo stromov, ktoré rastú v biologicky čistých oblastiach v Maroku? Maročania si ho veľmi cenia a rešpektujú ho, a preto ho nazývajú: tekuté zlato. Nesúvisí len to len s tým, že tento olej je dôležitou časťou národného príjmu, ale je to aj kvôli jeho skrášľujúcim vlastnostiam a úžasným celkovým účinkom na ľudské telo. Samozrejme, Maročania sú odborníkmi na získavanie arganového oleja tak, aby si zachoval všetky neuveriteľné vlastnosti. Venujú sa tomu už celé veky. Ručne lisujú olej a v žiadnom prípade nedovolia, aby prešiel takými chemickými procesmi, ako je rafinácia. NANOIL ponúka 100% marocké tekuté zlato – špičkový prírodný prípravok na skrášlenie, ktorý má veľmi pozitívne účinky na pokožku a vlasy!

NANOIL: biochemické zloženie arganového oleja

Pretože je lisovaný s dôrazom na detaily, arganový olej od Nanoil si uchováva všetky dôležité zložky pre lepšiu pokožku a vlasy. Patria medzi ne:

  • tokoferoly a vitamín E, ktorý je často označený ako vitamín mladosti. Tokoferoly sú účinné antioxidanty, ktoré neutralizujú aktivitu voľných radikálov.
  • karotény zlepšujú tón pleti, vyhladzujú vrchnú vrstvu pokožky a stimulujú produkciu kolagénu.
  • mastné kyseliny – hlavne omega-3 a omega-6, zaisťujú správne fungovanie buniek a dodávajú pokožke jedinečnú pružnosť.
  • polyfenoly – antioxidanty, ktoré chránia kožné bunky pred poškodením a podporujú ich regeneráciu.
  • skvalán – zložka ľudského kožného mazu, reguluje jeho hladinu, hydratuje a pomáha pri nadmernej mastnote.
  • fytosteroly – rastlinné zložky, ktoré posilňujú ochrannú bariéru kože.

Ako používať NANOIL ARGAN OIL?

Jeho skvelé zloženie oceňujú aj kozmetológovia, ale zloženie nie je jedinou výhodou arganového oleja. Výhodou je, že ho môžeme použiť na všetky časti tela: vlasy, riasy, obočie a dokonca aj nechty!

Pravidelné používanie arganového oleja na vlasy ich zanecháva silnejšie, pružnejšie a nádherne lesklé. Toto ošetrenie vlasov olejom je oveľa lepšie ako použitie masky alebo kondicionéru na vlasy, pretože sa dá používať aj na pokožku hlavy. Pokožku hlavy vyčistí, stimuluje vlasové korienky, podporí rýchlejší rast vlasov a zároveň zastaví ich vypadávanie. Je to vynikajúci liek na sezónne vypadávanie vlasov. NANOIL ARGAN OIL tiež oživuje farbené vlasy, posilňuje končeky a zabraňuje ich štiepeniu.

Bojujete s celulitídou a striami, alebo chcete, aby bola vaša pokožka opäť mladá a pružná? Natierajte si arganový olej na kožu, používajte ho pri masáži a zmiešajte ho s telovým mliekom. Olej vám pomôže odstrániť pomarančovú kožu a škvrny. Má spevňujúci a regeneračný účinok a zanecháva pokožku jemnú a hladkú.

Môžete ho tiež používať na starostlivosť o tvár – NANOIL Argan Oil je vynikajúci pre všetky typy pleti! Pre oddýchnutú a žiarivú pokožku pridajte niekoľko kvapiek do krému na tvár alebo ho vmiešajte do podkladu. Použite ho aj na pokožku okolo očí, aby ste sa zbavili jemných vrások v tejto oblasti. Nezabudnite trochu naniesť aj na riasy a obočie – budú vďaka tomu husté a dlhé!

Arganový olej NANOIL je tiež fantastický na nohy, ruky, lakte a nechty. Zabudnite na suchú pokožku na pätách, drsné lakte a krehké nechty! Nanoil vám pomôže zlepšiť výzor od hlavy až po päty!

Ďalšie informácie nájdete na stránkach nanoil.sk.