Sérum na obočie Nanobrow – najkratšia cesta ku krásnemu pohľadu

Tenké ako v 20. rokoch alebo krásne zdôraznené ako Marylin Monroeovej? Bez ohľadu na to, ako presne vaše obočie vyzerá, je dobré poskytnúť mu tú správnu starostlivosť. Dobré sérum na obočie, akým je Nanobrow, obočie posilní, zahustí, skrášli a zabráni jeho vypadávaniu. Pozrite sa, ako presne tento produkt funguje!

Odkedy sa prirodzene husté a výrazné obočie stalo obľúbeným trendom, na regáloch drogérií sa začali objavovať hneď vedľa ceruziek na obočie, gélov a pomád, kondicionéry na obočie. Ale ktoré sérum na obočie si vybrať? Názory sa zhodujú v tom, že Nanobrow je tým najlepším sérom.

Prísady pre každé obočie!

Tento malý produkt v sebe ukrýva sadu tých najlepších výživných látok, ktoré  regenerujú obočie a zároveň stimulujú jeho rast. Po 2-3 týždňoch sa obočie stáva silnejším, hustejším, tmavším a plnším, a zásluhu má na tom:

 • arginín, ktorý obnovuje a regeneruje
 • panthenol, ktorý udržuje primeraný stupeň hydratácie
 • výťažky zo sójových a pšeničných klíčkov, ktoré podporujú rast
 • baikaleín, ktorý zabraňuje strate obočia
 • ženšenový výťažok, ktorý vyživuje
 • a niekoľko ďalších nevyhnutných zložiek

Je dôležité zdôrazniť, že Nanobrow neobsahuje žiadne potenciálne senzibilizujúce látky, farbivá, syntetické arómy, parabény ani látky živočíšneho pôvodu. Vďaka tomu predstavuje skutočne pozoruhodný produkt starostlivosti o obočie.

Ako funguje Nanobrow?

Pôsobenie Nanobrow možno rozdeliť do dvoch etáp. Počas prvých dní ošetrenia s Nanobrowom nedochádza k žiadnym viditeľným zmenám, nakoľko receptúra účinkuje pod pokožkou – regeneruje a posilňuje vlasové cibuľky, obočiu poskytuje ten správny stupeň hydratácie a navyše ho vyživuje. Čím viac je obočie poškodené, tým dlhšie trvá obnova jeho rastu. Viditeľné zmeny sa začínajú objavovať medzi 1 a 2 týždňom od začatia ošetrovania. Vtedy začína Nanobrow podporovať rast nových chĺpkov. Tie rastú dlhšie, hustejšie, tmavšie a pružnejšie. Oblúky obočia sa stávajú plnšími, a je na nich viac chĺpkov ako predtým, čím im dodávajú krásny tvar.

Stmavuje Nanobrow obočie?

Väčšina výrobkov na starostlivosť o obočie obsahuje farbivá, ktoré stmavujú chĺpky obočia a opticky mu tak dodávajú väčší objem. Nanobrow je však iný. Neobsahuje pigmenty, iba zložky, ktoré stmavujú chĺpky obočia prirodzenou cestou. Pokožka produkuje viac melanínu, prírodného pigmentu, ktorý spôsobuje, že obočie každým dňom pekne tmavne a vyzerá stále krajšie!

Je to jednoduchšie ako nanesenie maskary!

V prípade tohto kondicionéra si vôbec nemusíte robiť starostli, pokiaľ ide o spôsob jeho použitia. Nejde o nič zložité. Vďaka pohodlnému, dobre premyslenému aplikátoru je aplikácia produktu veľmi jednoduchá a nezaberie viac ako minútu z vášho času. Je to bezfarebná, rýchlo vstrebateľná kozmetika, takže presnosť aplikácie nie je až taká dôležitá. Hlavné je, aby ste si pred samotnou aplikáciou dôkladne odstránili make-up, očistili tvár a následne ju vysušili. Nanobrow sa tak bude schopný rýchlo vstrebať a efektívne pracovať. Z toho dôvodu sa odporúča používať toto sérum večer pred spaním. Pre najlepšie výsledky by ste mali Nanobrow zahrnúť do svojej každodennej rutiny starostlivosti.

Koľko stojí Nanobrow?

Pre mnohých ľudí cena predstavuje jeden z rozhodujúcich faktorov pri výbere séra. Niektorí z nich sú toho názoru, že Naobrow je drahý produkt. Treba si však uvedomiť, že jedna fľaštička produktu vydrží na 4-6 mesiacov používania. Väčšina žien, ktoré používali Nanobrow zdôrazňujú skutočnosť, že jeho cena je primeraná účinkom, ktoré poskytuje. Žiadny iný kondicionér na obočie, najmä z nižšej cenovej kategórie nebude schopný regenerovať vaše obočie do takej miery ako Nanobrow. Presvedčte sa sami! Navštívte oficiálnu webovú stránku (nanobrow.sk) a objednajte si svoj vlastný Nanobrow s doručením až do domu.

20 komentárov “Sérum na obočie Nanobrow – najkratšia cesta ku krásnemu pohľadu”

 1. Barbora

  Snívam o hustom a plnom obočí! <3

  Odpovedať
 2. Viola

  Vďaka tomuto séru sa mi podarilo zahustiť svoje obočie a preto ho vrelo odporúčam 🙂

  Odpovedať
 3. Lydka

  Zamilovala som si ho. Sérum som dostala ako darček od môjho muža a od tej doby ho už neprestanem používať. Konečne mám tmavé a husté obočie; pričom vôbec nevadí, ak čas od času vynechám make-up a kľudne môžem vyjsť von aj bez toho, nakoľko moje obočie vyzerá jednoducho úžasne. Vyskúšajte ho! 10/10

  Odpovedať
 4. bezMena

  Dostala som sa k zoznamu ingrediencií a už teraz viem, že si ho určite kúpim, ani nemusím čítať ďalej. Je pre mňa ako stvorený a konečne sa niekto pri výrobe produktu uistil, že jeho prísady sú to najlepšie čo môže ponúknuť.

  Odpovedať
 5. Nikola

  Účinky používania Nanobrow sú viditeľné už po jednom týždni, a to najmä v prípade, že máte obočie od prírody slabé tak ako ja. Po týždni som si všimla, že chĺpky môjho obočia boli silnejšie, prestali vypadávať, najmä po odstraňovaní make-upu ako to bolo u mňa zvykom. Naďalej čakám na ďalšie pozitívne výsledky, nakoľko prešlo iba 10 dní od prvej aplikácie.

  Odpovedať
 6. Gabriela

  Vždy som bola skeptická voči tzv. „zázračným“ kozmetickým prípravkom, teda až do tej doby, kedy som objavila Nanobrow. je to skvelé a najmä efektívne sérum! Prvé účinky boli u mňa viditeľné po dvoch mesiacoch: moje obočie bolo hustejšie a tmavšie 🙂

  Odpovedať
 7. Źaneta

  Parádne účinky, toto sérum vrelo odporúčam a môžem potvrdiť, že všetko, čo sa píše v článku je naozaj pravda. Je super, že o ňom niekto takto pekne napísal. Nanobrow používam už nejaký ten čas a musím povedať, že za tú cenu rozhodne stojí.

  Odpovedať
 8. Karolína

  Lákavé, ale cena je dosť vysoká.

  Odpovedať
 9. Brigita22

  Za tie ingerdiencie a účinky si myslím, že je to fér cena!

  Odpovedať
 10. Mária

  Koľko stojí mimochodom? Nikde som to nevidela napísané…

  Odpovedať
 11. milena_p

  Cena je jedna vec. Pokiaľ niečo stojí za to, nemal by byť problém trocha si priplatiť. Nezameriavajte sa na cenu ako na jediné kritérium, pretože na čom naozaj záleží je jeho účinok. Za vrátenie môjho obočia po chemoterapii by som dala čokoľvek. Akurát som začala používať Nanobrow a čoskoro zistím, či funguje.

  Odpovedať
 12. Moni

  Môžem potvrdiť, že ide o veľmi jemné sérum, ktoré nespôsobuje alergie 🙂 Predtým som mala dve séra na obočie a obe mi vyvolali alergiu

  Odpovedať
 13. Diana

  Koľko stojí Nanobrow? Kde si ho môžem kúpiť?

  Odpovedať
 14. Vilma

  Bohužiaľ sa nedá zohnať v kamenných obchodoch, čo je škoda, ale keď si ho objednáš online, aspoň doručenie je rýchle. Nanobrow mi prišiel už za dva dni.

  Odpovedať
 15. Adela

  Nejde mi ani tak o stmavnutie obočia, ale ak skutočne dokáže zahustiť obočie tak ako píšeš, beriem si hneď dve 😀

  Odpovedať
 16. Ivana

  Adela kľudne si vezmi dve, vyjde ťa to lacnejšie!

  Odpovedať
 17. Petra

  odporúčam vám všetkým dávať si na takéto novinky pozor, nakoľko pre niekoho síce môže fungovať skvele, ale niekoho iného zase môže ľahko sklamať.

  Odpovedať
 18. Alexandra

  Kúpila som si ho zhruba pred dvomi týždňami. Nechcem znieť prehnane nadšene ale skutočne funguje: obočie sa zdá byť silnejšie, hustejšie a tmavšie, takže aj celkovo vyzerá omnoho lepšie. Dúfam, že to takto bude pokračovať aj naďalej 🙂 držte palce

  Odpovedať
 19. Včielka

  Zaujímavý produkt, netušila som, že niečo takéto existuje. Je to fajn, pretože nemám nič na starostlivosť o obočie a ako vizážistka veľmi dobre viem, aké je obočie dôležité.

  Odpovedať
 20. Cyntia

  Zbožňujem všetky možné druhy sér na riasy a obočie, a často ich aj používam. Myslím si však, že Nanobrow je jedným z najlepších na trhu- vyskúšala som aj oveľa drahšie prípravky, ale ani jeden mi neposkytol také účinky ako Nanobrow.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *