Skin Perfecting Mattifying Foundation od Celia pre mastnú a zmiešanú pleť

Čo robiť s mastnou pleťou na tvári a stále sa leskne? Môžete si ju napríklad schovať pod klobúk, alebo zostať celý život doma a neukazovať sa, alebo je tu ešte jedna možnosť – prípravok Skin Perfecting Mattifying Foundation od Celia, poľskej kozmetickej značky. Posledná možnosť bude určite tá najjednoduchšia.

CeliaMastná alebo zmiešaná pleť je skutočná pohroma. Vaša tvár sa leskne a je lepkavá a všetky kozmetické prípravky stekajú nadol. Ba čo viac, takýto typ pleti je rajom pre akné a uhry. Žiadna známa metóda dosial nedokázala zabrániť zvýšenej tvorbe mazu. Ani utieranie tváre špeciálnymi papierovými utierkami, či umývanie sírovým mydlom alebo krémy na redukciu mazu nezabránia tomu, aby sa vaša tvár leskla. A zmiešaná pleť? To je ešte horšie, v T-zóne sa leskne a inde je suchá a šúpe sa. Bohužiaľ pri takomto type pleti je správna a citlivá starostlivosť kľúčová.

Ak stále hľadáte správnu kozmetiku pre mastnú a zmiešanú pleť, vyskúšajte Skin Perfecting Mattifying Foundation od Celia. Táto kozmetika od značky Celia nie je bežne dostupná, ale dá sa kúpiť v menších špecializovaných obchodoch. Oplatí sa tento krém hľadať aj dlhšie, pretože je skutočne tým, čo vám môže pomôcť.

Skin Perfecting Mattifying Foundation je balený v malej tube, ktorá akurát padne do ruky. Je k dispozícii v štyroch farbách: écru, natural, beige a sunny. Inými slovami, všetky potrebné odtiene od svetlej pleti po tmavú. Celia podkladový make-up obsahuje vitamín C rovnako ako krémy PP. Vďaka bio zložkám rozžiari pleť, osvieži ju a vyživuje. Novinkou je, že neobsahuje parafín. Namiesto neho Celia podkladový make-up obsahuje silikón, čo nie je veľmi dobrá správa.

Aké je použitie krému Celia? Môžu ho ženy s mastnou a zmiešanou pleťou používať bez obáv? V prvom rade poskytuje dobré krytie.

Dá sa použiť miesto viacerých vrstiev make-upu. Tento podkladový make-up zmatňuje pleť a vydrží po celý deň. Matný efekt môžete zvýrazniť aplikáciou transparentného púdra. Skin Perfecting Mattifying Foundation nemení farbu počas celého dlhého dňa, keď ho nosíte na tvári. Bohužiaľ, tento prípravok dokáže vysušiť pokožku na tvári a upchať póry. Ak sa používa vo väčšom množstve, nepôsobí tvár prirodzene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *