Je neuveriteľné, čo dokáže očné sérum!

Každý veľmi dobre pozná očné krémy, ale počuli ste už o očnom sére? Teraz už vieme, že dokáže zázraky v starostlivosti o pleť a odporúčajú ho aj kozmetológovia. Čo sa týka účinkov, sérum je o približne desaťkrát lepšie ako je krém! Čím je také výnimočné? Zistite, čo dokáže očné sérum a ako vám pomôže vyživiť vašu pokožku pod očami.

Čo je to očné sérum?

Očné sérum je ľahký produkt, ktorý sa rýchlo vstrebáva a ošetruje alebo lepšie povedané, regeneruje a opravuje jemnú pokožku pod očami. Očné sérum sa podobá na pleťové séra. Najväčší rozdiel je v obale, v ktorom sa nachádza väčšina sér: sú to takzvané perá, v ktorých je ľahký, ošetrujúci gél, vodička alebo krém gélovitého charakteru pre zvýšenie absorpcie.

Ako funguje očné sérum?

Funguje intenzívne vďaka vysokej koncentrácii živín, rovnako ako pleťové séra. Oba produkty sú vyrobené tak, aby výrazne zlepšovali stav hlbokých vrstiev pleti. Očné séra sú nevyhnutnosťou, lebo pokožka pod očami je extrémne citlivá. Sérum je dostatočne silné na to, aby opravilo poškodenie a doplnilo kolagén do kožných buniek vďaka tomu, že preniká viac do hĺbky na rozdiel od očných krémoch.

Sérum vs. krém

Po prečítaní týchto informácií vás pravdepodobne zaujíma, či sú vám očné krémy teraz nanič. Samozrejme, že nie. Sérum účinkuje len v derme, pričom krémy ošetrujú epidermu a chránia ju pred poškodením a UV žiarením. Preto sú oba dôležité a perfektne sa dopĺňajú: najprv použite sérum na čistú pokožku a následne si aplikujte krém.

Ako si vybrať to najlepšie očné sérum?

Ak chcete nájsť to najlepšie očné sérum, nezabudnite na to, že najdôležitejšie je zloženie: veľa prírodných látok a aktívnych ingrediencií je znakom toho, že riziko podráždenia je nižšie a benefitov pre vašu pokožku je viac. Najlepšie sérum sa musí rýchlo vstrebávať a nesmie zaťažovať vašu pokožku, nechávať na nej mastný film alebo obsahovať komedogénne látky. Antioxidanty sú vítané.

Čo obsahuje to najlepšie očné sérum?

Neuspokojte sa s nižšou kvalitou, čo sa týka ingrediencií. Aktívne látky sú kľúčovým prvkom vášho séra. Takže hľadajte kyselinu hyalurónovú, kofeín, peptidy, arginín, základné vitamíny (A, E) a mastné kyseliny. Vítané sú aj extrakty z uhorky a očianky.

Keď nájdete to najlepšie očné sérum – aké benefity by ste mali získať?

  • Efektívne ošetrenie jemnej pokožky očí.
  • Pomalší proces starnutia.
  • Jemnú, šťavnatú pokožku.
  • Perfektnú hydratáciu dermy.
  • Žiadne opuchy.
  • Vzhľad oddýchnutých očí.
  • Menej viditeľných jemných vrások.
  • Zvýšenie elasticity.

Nezabudnite, že tajomstvom bezchybnej pleti okolo očí je kvalitné očné sérum. Vyberajte starostlivo a používajte ho pravidelne, aby ste spomalili nástup vrások a užili si mladistvý vzhľad pleti čo najdlhšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *