Teint Couture Long-Wearing Foundation Broad Spectrum SPF 20 Givenchy

Prípravok Teint Couture Long-Wearing Fluid Foundation Broad Spectrum SPF 20 zjednocuje pleť, kryje farebne odlišné miesta a nedostatky. Ba čo viac, dokáže prekryť aj nepríjemné tmavé kruhy pod očami. Okrem toho tento tekutý make-up zvlhčuje, zvláčňuje a zjemňuje pleť a dokáže zvýrazniť jej krásu. Obsahuje tiež UV filter SPF 20, ktorý chráni pred škodlivým slnečným žiarením UVA aj UVB. Teint Couture Long-Wearing Fluid Foundation je zabalený v priehľadnej fľaštičke zakončenej pumpičkou. Takýto aplikátor je skvelou pomôckou na správne dávkovanie kozmetiky a zabraňuje jej plytvaniu. Výrobok od Givenchy dostanete kúpiť v ôsmich rôznych odtieňoch s názvami: Shell, Sand, Beige, Honey, Gold, Ginger a Amber.

Ako si správne urobiť make-up?

Predovšetkým, si musíte zvoliť správny odtieň podkladového make-upu. Ako to urobiť? Odtieň si treba rozhodne vyberať za denného svetla. Bohužiaľ to nie je vždy možné. Väčšinou si totiž kozmetické produkty vyberáme v obchodoch pri umelom osvetlení a tovar si bez zaplatenia nemôžeme vyniesť von z obchodu na svetlo. Ale existuje jedno riešenie. Skúste si napríklad naniesť trochu makeupu z testera na bradu alebo krk a chvíľu počkajte, kým sa vsiakne. Potom, keď odídete z obchodu pozrite si ho na dennom svetle. Ak ste s výsledkom spokojné, kúpte si tento odtieň. Zapamätajte si, nikdy neskúšajte podkladový make-up na zápästí, čo bohužiaľ veľa žien robí. Tento prípravok predsa musí ladiť s farbou pleti na vašej tvári, nie na zápästí, kde je koža často oveľa svetlejšia.

Givenchy Long-Wearing (3)

Viete ako správne používať podkladový make-up Teint Couture Long-Wearing Fluid Foundation Broad Spectrum SPF 20 od Givenchy? Pretože podkladový make-up je tekutej konzistencie, je jednoduché si ho aplikovať kefkou alebo jednoducho končekmi prstov. Ako sme písali predtým, pri výbere kefky na nanášanie makeupu sa sústreďte na ploché štetce. Môžete tiež použiť aj špongiu určenú na nanášanie makeupu. Teint Couture Long-Wearing Fluid Foundation Broad Spectrum SPF 20 od Givenchy si proste jemnými pohybmi natierajte na pleť. Treba sa ešte zmieniť o tom, že nesmiete zabúdať rozotrieť make-up pozdĺž sánky, na bradu a krk. Aj oblasť za ušami, kde nie sú vlasy je možné pokryť makeupom, aby splývala s tvárou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *