Nanobrow Lamination Gel pre efekt laminovaného obočia

Efekt laminovaného obočia bez drahých procedúr? Je to možné! Nanobrow Lamination Gel vám dá jedinečné možnosti. Objavte maskaru na obočie, ktorá dodá vášmu obočiu farbu a upraví ho podľa vašich predstáv. Pozrite sa, ako to funguje!

nanobrow najodolnejší gél na obočie

Nanobrow Lamination Gel vám poskytne dlhotrvajúci efekt laminovaného obočia. Vyčarí dokonale definované, prirodzene zvýraznené obočie, ktoré bude dokonale upravené po celý deň. Jeho ľahké, gélové zloženie uľahčuje jeho použitie. Kefka precízne vyčeše chĺpky a vymodeluje ich tak, aby vyzerali skvele po celý deň.

Dlhotrvajúci a precízny gél na obočie od Nanobrow

Nanobrow Lamination Gel nielen upraví, ale skrotí aj tie najneposlušnejšie chĺpky na obočí. Jeho zloženie obsahuje ricínový olej, ktorý vyživuje a regeneruje riedke a vypadávajúce obočie. Dodáva maximálny objem a definíciu a chráni ho pred poškodením.

Gélová maskara zaručí, že si v okamihu spravíte dlhotrvajúce a elegantne vyzerajúce obočie. Môžete ho tiež použiť na doladenie efektu po použití krému, ceruzky, alebo iných výrobkov na obočie zo série Nanobrow. Skvele funguje ako posledný krok k dokonalej úprave obočia. Jeho aplikácia je jednoduchá – gélová maskara na obočie urobí všetko za vás!

gél na úpravu obočia

Laminačný gél ideálny na akýkoľvek typ obočia

Kefka precízne oddelí chĺpky, aby vyzerali čo najlepšie po celý deň. Ľahko definuje aj tie najkratšie a ťažko dostupné chĺpky. Gél pokryje každý chĺpok a pridá mu objem bez toho, aby sa na obočí nahromadil. Upraví obočie a dodá mu definíciu.

Či už je vaše obočie hrubé a nezvládnuteľné alebo tenké, riedke a nevýrazné, Nanobrow Lamination Gel vie presne, ako sa o neho postarať. Vydrží až 24-hodín a chráni jemné chĺpky pred vypadávaním a mechanickým poškodením.

Nanobrow Lamination Gel

Dostupné v niekoľkých farbách: 

Jednoducho perfektný gél na obočie!

Je obľúbeným medzi mnohými spokojnými klientmi po celom svete. Dodáva sa v štyroch odtieňoch, ktoré rýchlo zladíte s vašou pokožkou. Užívatelia oceňujú šikovný aplikátor a úžasnú trvanlivosť, ktorá im umožňuje vychutnať si dokonale upravené obočie počas 24 hodín.

Gél dodávame v elegantnom balení a skrotí aj to najnezvládnuteľnejšie obočie. Konečne nebudete musieť tráviť hodiny pred zrkadlom aby ste dosiahli požadovaný tvar obočia. Kozmetika Nanobrow je vytvorená tak, aby bolo líčenie jednoduchšie!

Perfektné obočie za okamih – Nanobrow Lamination Gel.

Tento jedinečný gél na obočie vám umožní upraviť si obočie presne podľa vašich predstáv. Vďaka nemu vyzerajú udržiavané, zdravé a elegantné. Stačí len kefkou naniesť trochu Nanobrow Lamination Gel na neupravené obočie alebo na už spravený make-up obočia. A je to! Kefka okamžite oddelí a upraví chĺpky.

Chcete najodolnejší výsledok? Prečešte si obočie v opačnom smere rastu a potom ho ešte raz vyčešte v správnom smere. Je to také jednoduché. Dokonale definované obočie si vychutnáte po celé hodiny.

Nanobrow Lamination Gel je možné použiť ako samostatný produkt alebo v kombinácii s inými výrobkami na líčenie obočia od Nanobrow. Upravte si obočie ceruzkou, krémom, mydlom na obočie alebo čím chcete. Naša široká škála produktov na úpravu obočia je šitá na mieru každému, kto chce dosiahnuť výrazné obočie bez potreby ďalších úprav!