Top 4 Najlepšie Mydlá na Obočie – Sledujte Náš Výber

Dobré mydlo na obočie vám pomôže dosiahnuť veľmi štýlové mydlové obočie alebo nadýchané obočie, ktoré očarí svojou prirodzenou krásou. Husté obočie je nepochybne trendy, zvyšuje lesk a dodáva mladistvý šarm. Predstavujeme vám 4 najlepšie mydlá na obočie na kozmetickom trhu, vďaka ktorým bude vaše obočie vyzerať úžasne.


TOP 4 MYDLÁ NA OBOČIE


Číslo 1. Nanobrow Eyebrow Styling Soap

Pozrite si tiež: www.nanobrow.sk

Toto gélové mydlo na úpravu obočia vám umožní vytvoriť jedinečný vzhľad na každú príležitosť. Funguje neuveriteľne dobre samostatne ale aj ako základ pre iné zafarbovacie produkty obočie. Bleskovo upravte a vytvarujte obočie na celý deň a bude vyzerať, akoby bolo laminované. Mydlo Nanobrow zvýrazňuje obočie, takže vyzerá hustejšie a dodáva mu prirodzený lesk. Od prvého použitia sa stane vaším obľúbeným produktom na obočie. Keďže na jeho použitie nie je potrebná voda, nepochybne sa odlišuje od konkurencie. Môžete ho použiť vždy a všade. Toto mydlo gélovej konzistencie hladko kĺže po pokožke bez toho aby zlepovalo chĺpky. Nikdy vám neostane nadbytočný produkt! Vďaka svojej účinnosti aj veľmi tenké a riedke obočie vyzerá plnšie. Počas dňa nebudete musieť obočie nijak upravovať! Produkt je navrhnutý tak, aby vyhovoval každej Stačí si nabrať malé množstvo produktu na štetec a začať si vyčesávať obočie tak, aby ste dosiahli vysnívaný efekt. Hotovo! Výsledky sú veľkolepé a vaše obočie vyzerá ako po návšteve kozmetičky.


Číslo 2. Lamel – Brow Fixing Soap

Ide o sadu jedinečného mydla na úpravu obočia a kefky, ktorá ľahko rozčeše aj veľmi ťažko dostupné chĺpky. Poskytuje efekt trvajúci niekoľko hodín bez potreby akýchkoľvek ďalších úprav. Priehľadná verzia je vhodná pre každého fanúšika make-upu, bez ohľadu na jeho prirodzený tvar obočia. Upravuje nepoddajné chĺpky a zanecháva ich lesklejšie. Jediné, čo musíte urobiť, je prečesať si obočie produktom, aby ste ho vytvarovali do požadovaného tvaru. Toto bezfarebné mydlo je určené na úpravu a fixáciu chĺpkov. Aplikácia je jednoduchá, aj keď ste mydlo na obočie ešte nepoužívali. Mydlo na fixáciu obočia má nelepivé zloženie a nezanecháva biele zvyšky na pokožke.


Číslo 3. Makeup Revolution Soap Styler 

Toto inovatívne mydlo efektívne vytvaruje a skrotí nepoddajné chĺpky. Je priehľadné, má gélovú konzistenciu a veľmi ľahko sa nanáša. Poskytuje laminovaný vzhľad obočia a vydrží mnoho hodín. Vďaka jeho zloženiu produkt odolá akémukoľvek počasiu. Súčasťou balenia je aj kefka ktorá vám umožní ľahko prečesať chĺpky a vytvarovať si ich do vami požadovaného tvaru. Zloženie mydla Makeup Revolution je obohatené o ošetrujúci glycerín, ktorý chĺpky vyživí a posilní. V jeho zložení nájdete aj vitamín E, ktorý chráni obočie pred vysušovaním a procesmi starnutia. Tento stylingový a vyživujúci produkt si získal obľubu a mnoho spokojných užívateľov po celom svete.


Číslo 4. MUA Makeup Academy Brow Define

Toto je mydlo, ktoré bez námahy zdôrazní vašu prirodzenú krásu. Odteraz vám váš každodenný styling zaberie len chvíľu a vydrží celý deň. Chvíľu po nanesení bude vaše obočie dokonale vytvarované a uhladené. Priehľadná textúra je vhodná pre akýkoľvek typ obočia. Jeho praktická kefka skrotí aj tie najnepoddajnejšie chĺpky a udrží ich pod kontrolou na mnoho hodín. Stačí použiť trochu mydla a pomocou šikovnej kefky si chĺpky vyčesať, až kým nebudete spokojná s tým, ako vyzerajú. MUA Makeup Academy Brow Define zvýrazní krásu vášho obočia a maximalizuje jeho veľkosť.