Retinol od Nanoil. Jednoducho najlepšie sérum na tvár

Nanoil Obľúbené sérum na tvár s retinolom

Hľadáte sérum na tvár, ktoré by vám vyčarovalo mladistvý vzhľad, jemnú a bezchybnú pokožku? Teraz, raz a navždy, môžete konečne povedať zbohom vráskam tak, že si vyberiete retinolové sérum na tvár od Nanoilu. Pripravte sa na pokožku, ktorá bude vyzerať o 10 rokov mladšie!

Váš vlastný elixír mladosti

Je všade známe, že retinol je jednou z najlepších látok proti starnutiu. Séra obohatené o vitamín A môžu v rekordnom čase zlepšiť vzhľad pokožky. Ale sú účinné všetky formy retinolu? Retinyl palmitát určite áno, je to čistý vitamín A. Keď je tento vitamín súčasťou Nanoil séra na tvár, tak robí zázraky. Retinyl palmitát po aplikácii na pokožku podporuje bunkovú obnovu a stimuluje samoobnovovacie procesy v každej vrstve pokožky.

Retinol je látka známa tým, že „čistí neporiadok“, ktorý v pokožke vytvára starnutie a voľné radikály. Vďaka tomu sa rýchlejšie a ľahko zbavíte odumretých kožných buniek vo vrstve epidermy a budete sa môcť tešiť zo žiarivej krajšej pleti. Retinolové sérum na tvár navyše poskytuje ochranu nielen voči externým agresorom, ale tiež pred stratou vlhkosti. Nakoniec, Retinyl palmitát vymaže hyperpigmentácie a nedovolí, aby vznikali na vašej pokožke nové škvrny. Nanoil Retinol Face Serum má však predovšetkým obrovský potenciál proti starnutiu.

odporúčané pleťové sérum s retinolom Nanoil

Nanoil Retinol Face Serum – hlavné účinky

  • Hladšia a jemnejšia pokožka
  • Stop vráskam
  • Podpora odolnosti
  • Zjednotený tón pleti
  • Žiadne pigmentové škvrny
  • Ochrana pred voľnými radikálmi
  • Dlhotrvajúca hydratácia
  • Zvýšená produkcia kolagénu
  • Zrýchlená bunková obnova

Aké rýchle sú účinky?

Na to, aby ste získali pocit hladšej a hydratovanej pokožky by ste nemali čakať dlhšie ako mesiac. Každý deň bude vaša pleť elastickejšia a so zjednoteným odtieňom. Vrásky a pigmentové škvrny sa postupne stanú menej viditeľné a póry sa zmenšia. Čím dlhšie budete používať retinolové sérum na tvár, tým silnejšie budú účinky, preto nečakajte dlho, ale doplňte svoj denný kozmetický rituál o Nanoil Retinol Face Serum.

RANNÁ RUTINA Umyte si tvár pomocou gélu alebo penového čistiaceho prípravku. Opláchnite a naneste si tonikum na tvár. Potom odskrutkujte Nanoil Retinol Face Serum a aplikujte kvapku na každú z nasledujúcich oblastí: čelo, líca, brada, krk a hruď. Keď sa úplne vstrebe, pokračujte krémom s SPF.

VEČERNÁ RUTINA Odstráňte si make-up a umyte tvár s gélom alebo penovým čističom. Teraz si môžete aplikovať tonikum na tvár, ale nemusíte čakať, kým sa absorbuje – hneď si naneste dávku Nanoil Retinol Face Serum jemným vklepávaním a masírovaním pokožky. Neskôr si aplikujte nočný krém a očný krém.

Kde si môžete kúpiť Nanoil Retinol Face Serum?

Chcete zažiť totálnu obnovu pokožky? Navštívte www.nanoil.sk a objednajte si top hodnotené sérum na tvár priamo z oficiálneho obchodu. Okrem rady pokrokových sér na tvár, Nanoil ponúka aj za studena lisované a nerafinované kozmetické oleje (napr. arganový olej, ricínový olej, avokádový olej) a taktiež aj produkty na vlasy a telo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *