Nanobrow Eyebrow Pomade – Tu je tajomstvo perfektného make-upu obočia

Nedarí sa vám nájsť dobrú pomádu na obočie? Nechce sa vám skúšať každý produkt osobitne, aby ste zistili, aké má účinky? Odrádza vás obrovský výber kozmetiky dostupnej v drogériách? Aké by to bolo, objednať si ideálny produkt, ktorý dokonale upraví vaše obočie a zaistí najlepší make-up, hneď na prvý krát? Objavte tajomstvo krásneho obočia a vyberte si krémovú a trvácnu pomádu Nanobrow Eyebrow Pomade!

vodeodolná pomáda na obočie

Nanobrow Eyebrow Pomade – cesta ku krásne vyplnenému obočiu

Make-up obočia nemusí byť vôbec ťažký! Ak s tým však bojujete – vyberte si dobrý produkt, ktorý dlho vydrží, má skvelú konzistenciu a farbu, s ktorým môžete zamaskovať medzery a vyplniť riedke oblasti tak, aby vaše obočie vyzeralo vždy bezchybne. Pomáda na obočie je pre vás ideálnou voľbou! Dokonale hustá a krémová pomáda, ktorá má vynikajúce krytie a umožní vám definovať tvar obočia. Ľahko sa s ňou robia dodatočné úpravy. Načrtne obočie a v riedkych oblastiach vytvorí čiarky podobné chĺpkom. Dobrá pomáda na obočie, ako tá od Nanobrow, dlho vydrží, je vodeodolná a poskytuje skvelé krytie a krásne odtiene. Má prirodzene vyzerajúce, krásne a rafinované odtiene, zatiaľ čo s jej zložením bude váš každodenný make-up obočia potešením! Najlepšie pomády na obočie nemusia stáť majland na to, aby krásne zafarbili vaše obočie a vytvorili prirodzene vyzerajúci efekt make-upu, ktorý dlho vydrží.

Nanobrow Eyebrow Pomade – pomáda na obočie

Dostupné v niekoľkých farbách: 

Make-up obočia s Nanobrow Eyebrow Pomade – návod krok-za-krokom

Vyplňte obočie štetcom: šikmým, plochým štetcom, s ktorým budete môcť nakresliť tenké čiary. Naberte si trochu pomády na štetec (stačí naozaj malé množstvo). Načrtnite si obočie, aby ste mu dali správny tvar.

Ak treba, pridajte čiarky, ktoré sa podobajú na chĺpky aby ste vyplnili medzery.

Vyplňte obočie farbou, špičku viac zvýraznite. Pomáda od Nanobrow je ideálna na zlepšenie obočia a pridanie definície.

Korektorom si nakreslite čiaru tesne pod obočím – to pomôže definovať spodnú líniu obočia a vizuálne zdvihnúť obočie.

Ak túžite po jemnejšom efekte, jednoducho zľahka prečešte celé obočie kefkou a odstráňte prebytočnú pomádu. Pomáda od Nanobrow vyčarí prirodzený make-up obočia, ale ak chcete odvážnejší efekt, môžete si spraviť intenzívnejší, večerný make-up.

najlepšie produkty na líčenie obočia

Pomáda od Nanobrow – efekt make-upu

  • Prirodzený look a krásne definované obočie
  • Dobrá pigmentácia a krásne odtiene
  • Precízny make-up obočia
  • Trvácny výsledok (pomáda je vodeodolná)
  • Vďaka dokonale prepracovaným odtieňom, sa farby dokonale hodia
  • Výrazné a skvelé obočie, za každých podmienok
  • Dokonale načrtnuté obočie, zakryje medzery a riedke oblasti

Hľadáte správnu pomádu na obočie? Práve ste ju našli! Krémová textúra a trvácny výsledok pomády Nanobrow Eyebrow Pomade sú naozaj pôsobivé. S touto pomádou si spravíte rôzne efekty, od jemných až po výrazné.