Dobrá špirála na obočie? Pozrite si naše obľúbené špirály a spoznajte víťaza!

Dobrá špirála na obočie? Pozrite si naše obľúbené špirály a spoznajte víťaza!

Je ťažké nájsť dobrý produkt na make-up obočia. Kozmetický trh je presýtený rôznymi možnosťami. Je nemožné vyskúšať všetky produkty, preto stojí za to si prezrieť články s recenziami produktov, kde predstavia najobľúbenejšie produkty vybrané na základe individuálnych testov a spätnej väzby od zákazníkov. Hľadáte dobrú špirálu na obočie? Tu je zoznam tých najlepších. Zistite, ktorá je najlepšie ohodnotená!

Špirály na obočie – naše RECENZIE

NÁŠ FAVORIT Nanobrow Shape Mascara

Vôbec nás to neprekvapilo: Nanobrow je najobľúbenejšia a najlepšie ohodnotená špirála na obočie. Podľa nás je spoľahlivá a do najmenších detailov prepracovaná. Má vysoký objem a skvelú cenu, vo vzťahu k jej vysokej kvalite a výkonu. Udrží si sviežu a nezmenenú konzistenciu aj po mnohých mesiacoch a predovšetkým dokonale vyplní obočie a zaručí skvelý výsledok make-upu obočia. Budete tiež prekvapená krásnymi, intenzívnymi a pritom veľmi prirodzene vyzerajúcimi odtieňmi. Špirála na obočie od Nanobrow zväčší objem obočia a zahustí ho. Rovnomerne pokryje obočie bez toho, aby zanechala hrudky alebo lepkavý povrch. Perfektná kefka zaručuje jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Zatiaľ čo skrášľujúci oxid kremičitý vyživuje chĺpky na obočí.

Viac informácií nájdete na www.nanobrow.sk.

Lancome Sourcils Brow Styler Mascara

Dúfajme, že pomerne veľký obsah vykompenzuje jej vysokú cenu. Navyše sa dodáva s nezvyčajnou, ale veľmi precíznou a šikovne navrhnutou kefkou, ktorá skvele vyplní obočie, bez ohľadu na to, či je tenké a jemné alebo husté a hrubé.

Špirála na obočie Lancome Sourcils naozaj pekne upraví a zafixuje obočie. Na výber máte 3 odtiene a tiež priesvitnú verziu, ktorá ma trochu iné, viac gélovité zloženie.

Dior Diorshow On Set Brow Mascara

Hoci má nižší obsah, zaujme svojim skvelým zložením: až 90% zložiek je prírodného pôvodu. Nevýhodou môže byť klasická kužeľovitá nylonová kefka, ktorá nebude každému po chuti a mnohí vizážisti ju považujú za staromódnu. Ďalšou nevýhodou je pomerne vysoká cena. Majte však na pamäti, že Dior je renomovaná značka, takže výsledok make-upu obočia vás určite príjemne prekvapí. Zloženie tejto špirály na obočie je vodeodolné a dodáva sa v pekných a prirodzene vyzerajúcich odtieňoch, aj keď môže byť ťažké nájsť odtieň, ktorý by vyhovoval tmavému obočiu.

Špirála na obočie Clinique Just Browsing

Zloženie tejto špirály na obočie pripomína jemnú penu. Výsledok vydrží 16 hodín. Špirála na obočie od The Clinique jemne zafarbí a upraví aj nepoddajné obočie a zároveň mu dodáva objem. Dodáva sa v prirodzene vyzerajúcich odtieňoch a vodeodolné a oftalmologicky testované zloženie vydrží aj pot a inú vlhkosť. Táto špirála na obočie obsahuje lecitín a oxid kremičitý, ktoré vyživujú a posilňujú chĺpky na obočí. Skvelá pre fanúšikov klasickej kužeľovitej kefky. Nevýhodou je, že sú k dispozícii len dva odtiene.

BENEFIT Gimme Brow + Brow-Volumizing Fiber Gel

Ďalšia špirála na obočie s klasickou, no pritom trochu staromódnou kužeľovitou kefkou. Oplatí sa ju kúpiť? Mnohí tvrdia, že áno. A to najmä kvôli jej jedinečnému zloženiu s pridanými vláknami, ktoré senzačne pridajú objem. Táto maskara na obočie pekne definuje obočie a tiež ho udrží precízne zafixované. Vodeodolné zloženie je ďalším plusom. To, že sa dodáva až v 10 odtieňoch, je skutočným potešením pre tých najnáročnejších.