Top 4 ceruzky na obočie. Čo by ste mali očakávať od najlepšej ceruzky na obočie?

Oceňujete obočie s dokonalým tvarom, ktoré sa hodí k črtám vašej tváre? Na dosiahnutie úžasného výsledku sa oplatí siahnuť po testovaných produktoch, ktoré ohromujú svojou účinnosťou, t. j. pomáhajú maskovať riedke miesta a poskytujú požadovanú fixáciu.

Pri nákupe ceruziek na obočie by ste mali venovať pozornosť odtieňom ponúkaným danou značkou a tomu, či budú zodpovedať vašej skutočnej farbe obočia. Do úvahy by sa mala brať aj otázka dlhodobej výdrže.

Používanie produktov najvyššej kvality vám umožní definovať obočie s minimálnou alebo žiadnou námahou, takže budete spokojní so svojím vzhľadom.

Akú ceruzku na obočie si vybrať? Predstavujeme vám rebríček top 4 najlepších produktov na obočie, ktoré vám umožnia dosiahnuť úžasný výsledný efekt!

1. Nanobrow Eyebrow Pencil

ceruzka na obočie nanobrow

Precízna ceruzka na líčenie obočia od Nanobrow s ultra jemným hrotom bude fungovať bez ohľadu na typ obočia, aké máte – tenké alebo vyžadujúce jemnú definíciu. Vďaka tomuto produktu vytvoríte veľmi tenké línie, ktoré poskytujú precíznosť.

Nanobrow Eyebrow Pencil vyplní obočie farbou a zakryje aj tie najmenšie chĺpky. Vždy získate dokonale obočie, o ktorom ste snívali!

Ceruzka od Nanobrow má dlhú výdrž a pohodlne sa používa. Zvýrazňuje každý oblúk a pomáha vyrovnať línie obočia. Získanie ideálneho tvaru sa stane jednoduchou záležitoťou.

Hrot ceruzky má správnu tvrdosť a pomáha maskovať všetky medzery a prázdne miesta. Obočie dotiahnuté do každého detailu!

Nanobrow Eyebrow Pencil je automatická ceruzka, takže si nemusíte robiť starosti s jej strúhaním. Jednoducho ju vytiahnite z puzdra.

Dostupné odtiene ceruzky Nanobrow: Blonde, Dark Brown, Espresso. Vyberte si jeden a zabudnite na ceruzky na obočie, ktoré ste doteraz používali!

2. DIOR BACKSTAGE Diorshow Brow Styler

Ceruzka Dior presne definuje kontúry obočia a dodáva mu dokonalý vzhľad. Tenká špička pomáha vyplniť medzery a zvýrazniť chĺpky. Nezáleží na tom, či uprednostňujete „no makeup“ make-up alebo odvážnejší vzhľad – Diorshow Brow Styler bude tou správnou voľbou.

Dostupné odtiene: Universal brown, Universal Dark Brown, Auburn, Chestnut

3. FENTY BEAUTY Brow MVP Ultra Fine Brow Pencil&Styler

Táto profesionálna ceruzka na obočie od Fenty má veľmi tenkú, vysúvaciu špičku, ktorá vám umožní definovať obočie presne tak, ako chcete. Jej výhodou je množstvo odtieňov – celkovo ich je 14! Každý fanúšik make-upu si určite nájde odtieň vhodný pre jeho prirodzenú farbu obočia. Produkt je vegánsky a má vodeodolné, pohodlné zloženie.

Dostupné odtiene: Light Blonde, Medium Blonde, Dark Ash Blonde, Soft Red, Auburn, True Red, Dark Auburn, Ash Brown, Light Brown, Medium Brown, Dark Brown, Black-Brown, Soft Black, Deep Black.

4. ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Wiz

Ceruzka s vysúvacím hrotom určite osloví aj tých najnáročnejších užívateľov s veľkými očakávaniami. Jemný hrot poskytuje presnú definíciu a vypĺňa riedke miesta. Vďaka ceruzke Anastasia Beverly Hills si upravíte tvar obočia. Jej hustá kefka vám pomôže upraviť, vytvarovať a zafarbiť obočie, ako aj vyčesať prebytočný produkt.

Snívate o prirodzenom vzhľade, ktorý vydrží celý deň? Zloženie je dlhotrvajúce a odolné voči rozmazaniu, takže sme si istí, že si ho zamilujete od prvého použitia.

Aplikácia je neuveriteľne jednoduchá a nezaberie vám veľa času. Anastasia Beverly Hills Brow Wiz je vegánsky produkt, ktorý je vhodný pre každý typ obočia.

Dostupné odtiene: Blonde, Taupe, Caramel, Soft Brown, Medium Brown, Auburn, Chocolate, Ebony, Dark Brown, Granite.

Ako používať ceruzky na líčenie obočia?

Toto je nepochybne jedna z najjednoduchších metód ako si nalíčiť obočie. Pamätajte na niekoľko jednoduchých krokov:

1. Skontrolujte, či je ceruzka ostrúhaná. Ak máte vysúvateľnú, tento krok preskočte.
2. Obkreslite si obočie, pričom sa najprv zamerajte na vnútornú časť.
3. Vzniknutý tvar vyplníme farbou.
4. Výraznejšie zvýraznite spodnú líniu a špičku obočia. Nechajte horné línie mierne roztieňované – to dodá prirodzený efekt.

Hotovo!