To najlepšie pre dlhé riasy: Lashcode Serum

To, ako vaše riasy vyzerajú, záleží na vašich činoch. Budú dlhé, husté a príťažlivé, ak sa o ne budete správne starať. Ako? Ideálne používaním Lashcode Eyelash Serum – neskutočne účinné, obsahujúce prírodné zložky, ľahké a jednoduché na použitie.

Starostlivosť o mihalnice si vyžaduje dávku trpezlivosti. Životný cyklus rias trvá od 2 až do 4 mesiacov. Aj keď sa budeme snažiť zrýchliť ich rast používaním vhodných prípravkov, „wow“ efekt sa nedostaví za okamih. Trpezlivosť ruže prináša. No výber toho správneho prípravku je taktiež dôležitý.

Najlepšie spôsoby pre predĺženie mihalníc

Ak chceme očarujúce riasy, musíme sa o ne starať niekoľkými spôsobmi. Zdravá výživa a doplnky, ktoré poskytnú telu nevyhnutné vitamíny a minerály (vitamín E, zinok, silikón) sú na samom vrchole tohto zoznamu.

Ďalšou vecou, na ktorú sa musíme sústrediť, je ochrana mihalníc pred poškodením, ktoré často svojou nevedomosťou zapríčiňujeme. Šetrné odličovanie znižuje riziko polámania alebo straty rias. Mihalnice nebudú vypadávať a vysúšať sa.

No aj tak je sérum na riasy tou najlepšou voľbou pre dlhé a husté riasy. Ale len dobrý prípravok podporujúci ich rast dokáže mihalnice oživiť, vyživiť a opraviť tým, že stimuluje folikuly k činnosti. Niektoré dievčatá rady používajú ricínový olej, no výsledky, ktoré dosahuje tento prípravok, nie sú ani tak rýchle, ani tak úžasné. Len kvalitné sérum na mihalnice využíva plný potenciál našich rias. Aké je to najlepšie sérum?

Lashcode Eyelash Serum

Lashcode je jednoznačne jedno z najlepších sér na mihalnice, ktoré sú momentálne na trhu dostupné. Vybralo si ho už množstvo žien a odporúčajú ho profesionáli a experti na mihalnice. Toto sérum bolo navrhnuté pre každého, koho mihalnice sú riedke, tenké a jemné buď prirodzene, alebo kvôli chorobe, nevhodným produktom alebo pokazeným procedúram zo salónov.

Namiesto toho, aby ste sa opäť snažili otestovať nejaký zázračný prípravok na riasy a vaša snaha skončila fiaskom, siahnite po Lashcode. Jednoducho ho môžete začleniť do svojej každodennej rutiny starostlivosti o riasy – je odskúšaný a overený.

Prečo je Lashcode to najlepšie sérum na mihalnice?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je Lashcode Eyelash Serum skvelou voľbou!

 1. ZLOŽENIE: toto sérum na mihalnice obsahuje tie najkvalitnejšie hydratačné, výživné a regeneračné zložky. Jeho zloženie je prírodné, pričom podporuje rýchlejší rast mihalníc, udržuje ich zdravé a krásne.
 2. ÚČINKY: množstvo rozličných účinkov je silnou stránkou tohto séra; okrem hydratácie, výživy a posilnenia zanecháva riasy krajšími, hustejšími, dlhšími. Lashcode podporuje rast mihalníc, chráni ich a zlepšuje ich vzhľad.
 3. VEĽKOSŤ: vďaka tomuto sa Lashcode od konkurencie značne odlišuje: je väčšie ako väčšina sér, čo znamená, že vám vydrží dlhšie.
 4. APLIKÁTOR: kvalitné sérum na mihalnice potrebuje precízny aplikátor, aby sa dalo jednoducho používať na korienky mihalníc. Lashcode sa dodáva s tenkým štetcom, ktorý nekomplikované používanie garantuje.
 5. ŠTRUKTÚRA: toto sérum je ľahké a rýchlo sa vstrebáva, čo znamená, že ho pokožka v momente absorbuje, takže účinkuje zvnútra a riasy nezaťažuje.

Výsledky Lashcode Eyelash Serum

Účinky odrážajú vysokú kvalitu tohto prípravku. Lashcode Serum sa skutočne vyplatí a je vhodné ho používať pravidelne.

Len za 3-4 týždne každodenného používania zaručí:

 • silnejšie riasy, ktoré nadmerne nevypadávajú.
 • odolnejšie a lesklejšie mihalnice.
 • tmavšie a príťažlivejšie riasy.
 • oči, ktoré budú vyzerať väčšie.
 • dlhšie, hustejšie, plnšie mihalnice.
 • účinok proti starnutiu.

Jednoduchý recept pre nádherné mihalnice

Musíme zdôrazniť, ako jednoducho sa Lashcode Serum používa. Toto ľahké sérum sa vstrebáva bez toho, aby po sebe zanechávalo nejaké zvyšky alebo spôsobovalo podráždenie. A vďaka vysokej koncentrácii látok úplne stačí jediný ťah štetcom po línii korienkov mihalníc, aby sa látky nevyhnutné pre rast a regeneráciu mihalníc dostali tam, kde sú potrebné. Recept pre nádherné riasy od Lashcode je skutočne veľmi jednoduchý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *