Je vaša pokožka na tvári červená a „nahnevaná“? Vyskúšajte nové sérum od Nanoilu

najlepšie sérum na citlivú pokožku NanoilZačervenanie tváre a podráždenie sú bežným javom, vznikajú v dôsledku nedostatočnej ochrany pred slnkom, používania dráždivých kozmetických produktov alebo vplyvom génov. V takom prípade sa musíte zamerať na výber správnej kozmetiky na starostlivosť o pokožku, ktorá posilní a opraví poškodenie vašej pokožky. Najlepšou voľbou je nové sérum od Nanoilu. Nanoil Anti-Redness je ideálne na pokožku, ktorá sa ľahko podráždi, má sklon k rosacei a je citlivá.

Sérum je kozmetický produkt so schopnosťou preniknúť do najhlbších vrstiev pokožky, a to ho robí takým vynikajúcim pri liečbe všetkých druhov podráždenia kože: i keď sú viditeľné na povrchu tváre, vnútro pokožky môže trpieť tiež. Vďaka séram naša tvár vyzerá lepšie, ale zároveň sa zlepší aj stav pokožky.

Na aký typ pokožky je Nanoil Anti-Redness Face Serum najlepšie?

Tento produkt funguje dobre na akejkoľvek pleti, ktorá trpí podráždením. Bez ohľadu na váš vek, pohlavie alebo typ pokožky, dokáže vašu pleť upokojiť. Okrem toho je odporúčané prevažne na pokožku so sklonom k rosacei a citlivú pokožku, lebo tieto spôsobujú problémy pri dennej starostlivosti – toto sérum má všetko základné na riešenie tejto situácie.

Nanoil najlepšie sérum na tvár proti začervenaniu recenzie

Aké zložky môžeme nájsť v tomto sére?

Vďaka excelentnému výberu ingrediencií má toto sérum také úžasné benefity pre pokožku. Receptúra je bohatá na štyri rastlinné, prírodné extrakty:

  • lipa na upokojenie, úľavu a osvieženie pleti, zároveň dodáva hladkosť
  • cyprusové šišky na zmiernenie zapálenej pokožky a ochranu pred ďalším podráždením
  • pagaštan konský na vyplnenie tváre a zapečatenie krvných ciev
  • ajurvédska rastlina, Boerhavia Diffusa, silný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred rôznymi vplyvmi

Bojujte proti všetkým podráždeniam pokožky vďaka Nanoil Anti-Redness!

Samozrejme, že ingrediencie boli starostlivo vybrané, aby sa navzájom dopĺňali. Vďaka nim prináša produkt okamžitú úľavu a upokojuje „naštvanú“ pokožku. Dokáže dokonca zmierniť zápal, ktorý sa už v pleti zabýval. Extra výhoda: dlhodobé používanie vytvára na pokožke filter, ktorý robí pokožku odolnou voči podráždeniu bez ohľadu na jeho pôvod.

S akými ďalšími benefitmi môžete počítať?

Nanoil Anti-Redness Face Serum navyše predchádza poškodeniu voľnými radikálmi a zintenzívňuje slnečnú ochranu, odďaľuje procesy starnutia pokožky. Okrem toho, je veľmi dobré vo výžive a hydratácii pokožky a zlepšuje tón pleti.

Ako často ho používať?

Môže sa používať aj dvakrát denne, ale závisí to od potrieb vašej pokožky. Ak chcete len predísť nechcenému začervenaniu alebo prasknutým kapiláram, tak ho stačí používať raz denne. Ak vás momentálne trápia fľaky a metličkové žilky, je lepšie ho používať častejšie a rýchlejšie sa zbavíte týchto problémov.

najlepšie produkty na akné rosaceu Nanoil

Ako používať Nanoil Anti-Redness Face Serum?

V prvom rade si musíte zapamätať, že sa vždy nanáša na perfektne čistú a tonizovanú pleť. Aplikujte ho najprv do dlaní alebo priamo na tvár. Stačí vám pár kvapiek. Potom ho jemne vmasírujte do pokožky. Ak nemáte problémy s popraskanými cievkami, tak môžete použiť špeciálny roller na tvár. Sérum sa do tváre vstrebe do niekoľkých sekúnd. Nakoniec môžete použiť obyčajný hydratačný krém.

Ak by ste si chceli o tomto produkte prečítať viac alebo si ho objednať, choďte na www.nanoil.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *