Lashcode maskara: výrazný make-up a účinná starostlivosť o riasy v jednom

Skvelá maskara LashcodeJe možné kombinovať make-up so starostlivosťou o riasy? Samozrejme, je to možné, pokiaľ si vyberieme správnu kozmetiku. A tento druh kozmetického výrobku je Lashcode maskara, ktorá kombinuje čierne pigmenty, aby získala expresívny make-up s ohľadom na silu prírodných liečebných látok. Zistite možnosti, ktoré Lashcode ponúka, pri aplikácii denného make-upu.

Prichádza riasenka, ktorá potiahne každú riasu veľmi ľahkým, perfektne pigmentovaným vzorom dvojitých funkcií. Skrášľovanie a kondicionovanie rias. Lashcode je produkt, ktorý odpovedá potrebám žien, ktoré chcú, aby ich make-up bol viac než len obyčaný. Dekódujte tajomstvo očarujúceho vzhľadu v jeho najlepšej verzii.

LASHCODE MÁ VEC, KTORÚ ŽENY HĽADAJÚ

Lashcode maskara otvára nové príležitosti pre tisíce žien, ktoré ešte nezískali túto ideálnu riasenku. Ukazuje cestu k expresívnemu vzhľadu a ohromujúcemu make-upu pri súčasnej starostlivosti o riasy. Vďaka presnému aplikátoru a inovatívnej receptúre obohatenej výživnými látkami, len jednou vrstvou Lashcode:

 • dokonale zhrubuje riasy bez zlepenia
 • maximálne zväčšuje a zvlní
 • zvýrazňuje prirodzený tvar očí,
 • poskytuje 24-hodinový efekt
 • posilňuje a zaisťuje riasy.

Táto revolučná vlastnosť Lashcode je vďaka dvom zložkám. Ich kombinácia priniesla takú riasenku, ktorá nie je len nenahraditeľná v make-upe, ale tiež sa stará o jemné riasy rastúce okolo očí od ich základne až po samotné vrcholky.

 • Tvar kefky aplikátora Lashcode uľahčuje jemné kĺzanie aj na krátkych a tenkých riasach. Špička s koncovým bodom sa dostáva aj do ťažko dostupných rias, ktoré potiahne intenzívnou čiernou farbou. Veľkosť aplikátora a usporiadanie silikónových štetín boli presne navrhnuté tak, aby uľahčili zvýraznenie očí bez ohľadu na tvar, dĺžku a hrúbku rias, ako aj na schopnosti používateľa.
 • Dvojúčelový vzorec Lashcode  je kľúčovou kombináciou najlepších výživných látok so zložkami, ktoré pokrývajú riasy čiernou farbou pre definovaný efekt a maximálne trvanlivý make-up. Zdravé a silné riasy, ktoré ako výsledok sorpcie absorbujú najlepšie látky z riasenky, vyzerajú lepšie definované práškovým pigmentom. Liečivé látky prítomné v tomto výrobku zahŕňajú okrem iného vitamín E, koreňový extrakt Scutellaria baicalensis, pro-vitamín B5, arginín, rovnako ako dva extrakty pochádzajúce z pšeničných výhonkov a sójových bôbov.

Viac informácií: lashcode.sk

17 komentárov “Lashcode maskara: výrazný make-up a účinná starostlivosť o riasy v jednom”

 1. Bohyňa

  dlhotrvajúci účinok, možnosť nanášania niekoľkých vrstiev bez efektov pavúkov, bez vyblednutia pri čiernej farbe, ktorá je pre mňa o to najdôležitejšia, pokiaľ ide o riasenku. Práve som si objednala túto riasenku a spolieham sa na to, že splní všetky moje očakávania 🙂

  Odpovedať
 2. IzaBella

  Dlhé, husté riasy, ktoré stále vyzerajú prirodzene, pokiaľ nepoužívate niekoľko vrstiev. Potom nemáte efekt falošných rias, ale krásne oddelené. Odporúčam.

  Odpovedať
 3. Bellatrix

  Je to perfektné použitie, veľmi rýchla a ľahká aplikácia, jedna vrstva funguje, aby som dostal efekt, ale ak chcete zdôrazniť vaše oči ešte viac, dve vrstvy budú fungovať. Žiadne rozmazanie, bez vyblednutia ani po niekoľkých hodinách. S výsledkom som spokojná.

  Odpovedať
 4. Marta

  Táto kefka je najlepšia!

  Odpovedať
 5. Karina

  Kefka je úžasná, nikdy som nevedela, že kefka na oddelené riasy je tak skvelá. Až donedávna som bola fanúšikom bežných kefiek, ale toto je majstrovské dielo 🙂 10/10

  Odpovedať
 6. Agáta

  mali by ste to určite vyskúšať. Bola som trochu strach minúť toľko peňazí na riasenku od neznámej kozmetickej značky, ale som spokojná s nákupom. Táto maskara je nádherná. Funguje skvelo pre moje krátke riasy.

  Odpovedať
 7. Alexandra26

  Dokonalosť roka 🙂

  Odpovedať
 8. Trinity

  Skutočne dlhotrvajúca riasenka, je pravda, že som nikdy nemala 24 hodinový make-up, ale táto ostáva bez akýchkoľvek opráva, ktoré niesú potrebné po celý deň. Tiež nemusím strácať hodinu na odstránenie make-upu, je ľahké ju odstrániť bežnou micelárnou vodou.

  Odpovedať
 9. Gaba

  Moje riasy sú v dobrej kondícii a nepotrebujem kondicionéry, ale myslím, že riasenka, ktorá môže vyživovať riasy, je tá najlepšia vec. Rád by som ju raz vyskúšala.

  Odpovedať
 10. Agnes

  Použila som ju raz a myslím si, že je v poriadku, ale na riasenku už nikdy neminiem toľko peňazí

  Odpovedať
 11. Gréta

  Podľa môjho názoru, za túto kvalitu a účinnosť je cena veľmi dostupná.

  Odpovedať
 12. Ravena

  Som väčšinou spokojná so zhrubnutím, pretože moje riasy sú dosť dlhé, ale tenké. Lashcode ich pekne a výrazne zahusťuje a oddeľuje. Zdá sa, že je ich viac.

  Odpovedať
 13. Ilona92

  Celkom dobre

  Odpovedať
 14. Florenia

  viete, náhodou, či ju môžem kúpiť v nejakom obchode? Radšej by som ju videla predtým, než si ju kúpim ..

  Odpovedať
 15. Lýdia19

  Práve som skončila fľaštičku a až do samého konca, táto riasenka nikdy nezmenila štruktúru, nebola hrubá, bez hrudiek. Dokonalá kvalita.

  Odpovedať
 16. MarthaCoffee

  Veľmi dobrá, ale pokiaľ ide o mňa, je to porovnateľné s inými luxusnými riasenkami na trhu.

  Odpovedať
 17. Diana

  Môžete zabudnúť na vaše natáčky, pretože riasy sú krásne natočené 🙂

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *