Zahrajme sa BingoSpa! Čistiaca pleťová maska s obsahom bieleho ílu a bahna z Mŕtveho mora.

Všetkým nám je jasné ako funguje pleťová maska s bielym ílom, aké zázraky dokáže urobiť s našou pleťou. Známy producent kozmetiky BingoSpa nám teraz pripravil čistiacu pleťovú masku s obsahom kaolínu, zinku a bahna z Mŕtveho mora.

bingospa1

Bez pochýb, najproblematickejšia je starostlivosť o mastnú pleť. Takéto pleť na tvári sa neustále leskne od veľkého množstva mazu, ktorý produkuje, má sklony ku tvorbe akné a uhrov s čiernymi hlavičkami, ktoré vyzerajú skutočne nepekne. Vytvárajú sa, ak sa nadbytočným mazom upchajú póry a maz vplyvom oxidácie a nečistôt z prostredia zmení farbu na čiernu. Najviac sa pleť mastí v oblasti zvanej T-Zóna (čelo, nos a brada). Na týchto miestach sa baktérie zodpovedné za zapálené vyrážky množia jedna radosť. Na boj proti akné sa používa aj ĺ, pretože má absorpčné vlastnosti, čistí pleť a sťahuje póry.

V podstate, je to práve biely íl, ktorý tvorí hlavnú zložku masky BingoSpa. Prečo práve biely íl? Jednoducho preto, že íl je skvelý v starostlivosti o mastnú pleť. Osviežuje, dezinfikuje, sťahuje póry a čistí. Má tiež schopnosť regulovať tvorbu mazu v pokožke. Okrem toho, vyhladzuje pleť, upokojuje podráždenie a zápaly. Okrem ílu obsahuje pleťová maska od BingoSpa oxid zinočnatý, čo je bojovník číslo jeden vo vojne proti akné. Kľúčová je aj ďalšia ingrediencia a tou je bahno z Mŕtveho mora, čo je unikátna surovina pre kozmetický priemysel. Okrem toho maska obsahuje aj mentol, ktorý pokožku osviežuje.

Pleťová maska od BingoSpa je pomerne hustej konzistencie, preto nesteká z tváre, ani nezanecháva škvrny na oblečení a tiež rýchlo schne. Doporučuje sa aplikovať v tenkej vrstve a nechať pôsobiť približne štvrť hodiny. Potom pleťovú masku umyte teplou vodou. Pozor, pri prvom použití sa môžete stretnúť so svrbením tváre.

Dead Sea Mud pleťová maska s obsahom kaolínu a zinku od BingoSpa je balená v malom poháriku bielej farby. Objem výrobku je 150 gramov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *