Už žiadne vrásky! Relaxačný krém Needles No More od Dr. Brandt

Dr. Brandt je svetoznáma kozmetická značka. Produkuje tie najlepšie krémy proti vráskam. Teraz si predstavíme relaxačný krém s názvom Needles No More. V podstate, tento prípravok funguje na inom princípe ako iné produkty tejto značky na odstránenie vrások. Prečo? Je za tým špeciálna ingrediencia, ktorá dokáže uvoľniť svaly tváre a zlepšiť prekrvenie, čím pokožka na tvári získa uvoľnený vzhľad a vrásky sa vyhladia. Výrobca uvádza, že Needless No More krém funguje neskutočne rýchlo a preto už po týždni môžete vidieť hmatateľné výsledky a po mesiaci používania budete vyzerať skutočne skvele.

Ako používať relaxačný Needles No More krém od Dr. Brandt? Tento kozmetický prípravok sa má aplikovať na čistú a suchú pokožku. Za zmienku stojí ešte to, že tento prípravok sa neaplikuje na celú tvár, ale iba na oblasti, ktoré to potrebujú. Inými slovami, tento prípravok si natierajte iba na vrásky, napríklad na čele, okolo očí, či úst. Krém je možné používať ráno aj večer.

dr.Brandt1

Aký je teda krém od Dr. Brandta? Okrem špeciálnych zložiek, o ktorých sme sa zmienili vyššie, krém Needless No More obsahuje kozmetické maslo určené na zvlhčovanie pleti, výživný ricínový olej, extrakt z levandule, ktorý prepožičiava prípravku jemnú vôňu a kyseliny glykolovú a mliečnu. Ale, tento prípravok obsahuje bohužiaľ aj ingrediencie, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie alebo podráždenie. Patria medzi ne napríklad deriváty alkoholu a xantánová guma. Lanolín a glycerín zase môžu upchávať póry.

Relaxačný krém Needless No More od značky Dr. Brandt je balený v malej fľaštičke z tmavého skla. Rozprašovač vo forme pumpičky značne zjednodušuje aplikáciu a dávkuje presné množstvo. Balenie má objem 15 ml.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *