Dokáže Camera Ready BB krém SPF 35 od značky Smashbox nahradiť podkladový make-up?

Camera Ready BB krém SPF 35 od značky Smashbox je balený v čiernej tube s objemom 30 ml. Výhodou balenia je fakt, že stojí na uzávere, čím sa všetky zvyšky prípravku pomocou gravitácie dostanú ľahšie von. Okrem toho môžete po spotrebovaní krému odstrihnúť koniec plastovej tuby a dostať sa ku zvyškom krému. Ani kvapka krému nazmar. Krém Smashbox je dostupný v ôsmych farebných odtieňoch béžovej a bronzovej. Odlíšite ich podľa názvov – najsvetlejší odtieň je Fair, potom Light, Neutral, Medium až Dark.
Camera Ready BB Cream
Ako používať Camera Ready BB krém SPF 35 od Smashbox? Všeobecne sa dá povedať, že Camera Ready BB krém sa dá aplikovať samotný alebo použiť ako podkladový make-up. Poskytuje stredný stupeň krytia nedokonalostí pleti. Ak chcete vyšší stupeň krytia, použite navyše iný make-up. Výrobca ale neodporúča používať hrubú vrstvu krému, aby tvár nepôsobila neprirodzene. Aj malé množstvo dokáže zakryť drobné nedokonalosti vašej pleti a zjednotiť jej odtieň. Ak máte suchú pleť, pred BB krémom aplikujte ešte hydratačný krém.

Camera Ready BB krém poskytuje ochranu pred slnečným žiarením vďaka filtru SPF 35. Okrem toho, prípravok redukuje lesk pleti a znižuje tvorby mazu. Smashbox BB krém tiež pleť vyživuje a dodáva jej perfektný vzhľad.

Camera Ready BB Cream1Dokáže krém Smashbox Camera Ready nahradiť podkladový make-up? Je možné prípravok použiť namiesto neho, ale musíte dodržať jednu základnú podmienku. Je to možné iba ak nepotrebujete silné krytie nedokonalostí pleti. Pamätajte si, že BB krémy poskytujú len mierne krytie, preto od nich nemôžeme očakávať to, čo od podkladového make-upu a tekutých make-upov. Ak chcete použiť BB krém a máte na tvári fľaky alebo akné, musíte ich prekryť korektorom alebo transparentným púdrom a vaša tvár bude bezchybná. Korektor zakryje vyrážky a púder zmatní pleť. Nezabudnite ale dobre zladiť všetky produkty farebne s vašou pleťou a BB krémom. Odskúšajte si to napríklad na brade s malým množstvom krému. Ak splynie bez problémov s vašou pleťou, môžete si ho kúpiť a užívať si svoj krásny vzhľad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *