Najlepšia hydratácia? Iba s hydratačným krémom GHASEL Honey Face Moisturiser!

hydratačný krém na tvár

Máte pocit, že vaša pleť potrebuje lepšiu starostlivosť? Je často suchá alebo mastná a hľadáte prípravok na komplexnú starostlivosť o pleť? Objavte jedinečnú líniu od GHASEL s maltským medom. Ich vlajkový produkt je vynikajúci denný a nočný hydratačný krém. Je to veľký krok ku krásnej pleti!

Vedeli ste, že dokonca aj mastná pleť potrebuje hydratáciu? Paradoxne, čím viac je pleť vysušená, tým viac kožného mazu produkuje. Je veľmi dôležité udržiavať rovnováhu vody a tukov v pokožke. Ak máte problémy s pokožkou a neustále sa sťažujete na nadmerný maz, rôzne nedokonalosti alebo sa jednoducho necítite pohodlne, znamená to, že vaša pokožka potrebuje dobrú dávku hydratácie. Hydratačný krém na tvár od Ghasel s maltským medom je na túto úlohu ako stvorený!

8 hodnotných zložiek v GHASEL Maltese Honey Face Moisturiser

Tajomstvom tohto vynikajúceho krému na tvár na báze medu je jeho jedinečné zloženie. Obsahuje sériu dôležitých látok, ktoré pokožku výborne vyživujú. Maltese Honey Face Moisturiser obsahuje:

1. Maltský med

Tento jedinečný med pochádza z najstarších včelínov na svete a má najvyššiu koncentráciu tymianového peľu. Má tiež vysokú koncentráciu živín, vitamínov a bioelementov. Drahocenný maltézsky med je ideálny do kozmetiky! Zvlhčuje, upokojuje, zvyšuje vitalitu pokožky, má antibakteriálne vlastnosti a pokožka bude vyzerať mladistvo. Je ideálny na suchú aj mastnú pleť, ktorá zápasí s nedokonalosťami.

2. Bambucké maslo

Je veľmi prospešné na mastnú, zmiešanú a aknóznu pleť. Zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu, bojuje proti vráskam a zabraňuje vysušeniu pokožky.

Vrásky a ryhy.

3. Ricínový olej

Jeho antibakteriálne a fungicídne vlastnosti sú nenahraditeľné počas regenerácie pokožky.

4. Kofeín

Stimuluje pokožku a podporuje krvný obeh, takže pokožka bude okamžite vyzerať oddýchnutá. Dodáva energiu a účinne odstraňuje príznaky únavy.

5. Vitamín B6

Dôležitý antioxidant, ktorý pôsobí proti starnutiu a tiež má protizápalové vlastnosti. Dokonale vyhladzuje pokožku.

6. Vitamín E (Tokoferol)

Nevyhnutný vitamín mladosti, ktorý podporuje proces regenerácie pokožky a vylepšuje vzhľad a stav pokožky.

7. Extrakt zo zeleného čaju

Ideálny na zrelú, znečistenú, mastnú a aknóznu pleť. Má regeneračné a tonizačné vlastnosti, redukuje vrásky, zjemňuje škvrny a zlepšuje farbu pleti.

8. Výťažok zo šalvie

Zastavuje zápal a zlepšuje farbu pleti. Pomáha vyhladzovať vrásky a zabraňuje vzniku čiernych bodiek a nadmernej tvorbe kožného mazu.

hydratačný krém na tvár

Honey Face Moisturiser – výsledky hovoria samy za seba.

Čo môžete očakávať od tohto hydratačného krému na tvár?

Po prvé, rýchle zlepšenie stavu vašej pokožky. Tento krém na tvár poskytuje ochranu, utíšenie pleti a hydratáciu na 24 hodín. Starostlivo vybrané látky účinkujú proti starnutiu. Vaša pleť bude zo dňa na deň vyzerať lepšie. Mnohé ženy tvrdia, že ich farba pleti sa zlepšila a ich pokožka je hladšia.

Zažite silu maltskej medovej kozmetiky na vlastnej koži. Zaraďte líniu produktov od GHASEL do svojej každodennej starostlivosti o pleť!