Highlighting Foam Strips: Inovácia vo farbení a melírovaní vlasov

Pásiky na melírovanie vlasov: Inovácia vo farbení a melírovaní vlasov

vlasové fólie na melír colorcuts

Highlighting Foam Strips sú inováciou vo farbení a melírovaní vlasov. Pásiky vyrába maltská značka ColorCuts, odhodlaná skombinovať technológiu so životným prostredím. Sú skvelou vychytávkou v kaderníckom salóne, vďaka ktorej môžete vylepšiť kvalitu svojich služieb.

ColorCuts pásiky na farbenie vlasov:

  • skvelé pre profesionálnych koloristov a praktikantov
  • trvácne, elegantné a jednoduché na použitie
  • skracujú čas farbenia na polovicu
  • priateľské k životnému prostrediu a biodegradovateľné
  • možné prať v práčke až 3 krát
  • semitransparentné, flexibilné, unikátne
  • ostávajú na vlasoch počas procesu farbenia

Pásiky sú skvelým pomocníkom pri viactónovom farbení vlasov. Sú tou najlepšou alternatívou k nepraktickej hliníkovej fólii. Nemusíte strácať čas so strihaním a pripravovaním pásikov. S ColorCuts polystyrénovými penovými pásikmi si vlasy nezničíte. Sú bez lepidla, ale po nanesení farby na vlasy silne k vlasom priľnú. Ostanú na mieste počas aplikácie farby, nezošmykujú sa z vlasov a polopriesvitná vrstva vám dá plnú kontrolu nad procesom farbenia a umožňuje dodatočné úpravy.

pásiky na farbenie a melírovanie vlasov

Highlighting Foam Strips – váš pomocník pri farbení vlasov

S viacfarebnými pásikmi ColorCuts môže byť zdatný aj netrénovaný kaderník. Tieto unikátne doplnky vám pomôžu vytvoriť úžasné ombré, sombré, baleyage, melír alebo iné techniky farbenia. S týmito pásikmi budete mať 100% kontrolu nad procesom farbenia bez rizika poškodenia.

Na pohľad príťažlivé a praktické pásiky na farbenie sú vhodné na farbenie aj veľmi dlhých vlasov. V boxe je 200 kúskov o rozmeroch 10×30,5 cm. Pásiky sú vyrobené z ľahkého, termálneho materiálu. Nielenže sú na pocit príjemné pri farbení, ale sú aj veľmi nápomocné: vďaka rôznym farbám viete rozlíšiť rôzne odtiene použitej farby na vlasy.

Pásiky sú už nastrihané a nachádzajú sa v praktickom boxe, z ktorého je možné vytiahnuť každý pásik ľahko a rýchlo. Rozlúčte sa s večne zamotanou hliníkovou fóliou. S pásikmi dosiahnete precízne a rovnomerné výsledky farbenia vďaka ich priľnavosti a trvácnosti.

Výnimočné polystyrénové penové pásiky pre váš kadernícky salón

Highlighting Foam Strips sa nedajú ani len prirovnať k hliníkovej fólii. Rozmery a flexibilita týchto unikátnych pásikov na vlasy sú ušité na mieru pre vlasy akejkoľvek dĺžky a pri odstraňovaní netrhajú vlasy. Zabraňujú mechanickému a termálnemu poškodeniu vlasov. Umožňujú vzduchu cirkulovať medzi vrstvami a na zintenzívnenie výsledku si každý pásik udržiava vnútri teplo. Pásiky sú pre maximálne pohodlie zvonku stále studené.

Značke ColorCuts záleží na životnom prostredí! Ich pásiky sú vyrobené z 80% recyklovaných materiálov. Tieto ekologické, biodegradovateľné penové pásiky sú vysoko efektívne. Po použití ich môžete až 3 krát vyprať v práčke a vydržia až na 800 použití.

Znova použiteľný balík farebných penových pásikov je atraktívnou vychytávkou pre váš kadernícky salón, ktorou môžete prilákať nových zákazníkov. Čas farbenia s nimi skrátite na polovicu a budete mať skvelé výsledky. Stavte na praktické kadernícke doplnky, ktoré milujú vlasoví stylisti na celom svete!

Viac informácií môžete nájsť na oficiálnej webovej stránke – colorcuts.mt

opakovane použiteľné fólie na farbenie vlasov