Suché vlasy? Hydratačný kondicionér s riasami od Nanoilu je najlepšou vlasovou kúrou práve pre vás!

algae hair conditioner nanoil

Máte už plné zuby suchých a drsných vlasov, ktoré sú stále strašne nezvládnuteľné? Stratili svoju odolnosť a lesk? Máme tu pre vás návod, ako si s tým poradiť! Teraz si môžete zlepšiť vlasy takmer okamžite vďaka ultraľahkému kondicionéru, ktorý má dokázanú účinnosť. Zoznámte sa s Nanoil – dvojfázovým kondicionérom s obsahom rias.

Suché vlasy: Ako ich zachrániť?

Mám pre vás dobré správy: Suché vlasy sa dajú zachrániť! To je teda úľava. Stačí vám zaobstarať si správny prípravok na starostlivosť o vlasy a obmedziť používanie horúcich stylingových nástrojov (napr. každodenné používanie žehličky na vlasy). Dobrý kondicionér vám opraví poškodené vlasy a zároveň ich chráni počas celého dňa. Ak si chcete ošetriť suché vlasy, mali by ste pamätať na to, že prúd vzduchu, ktorým si fénujete vlasy by nemal prekročiť 40°C/104°F. Vyššie teploty z vlasov odparia vlhkosť, čo vedie neskôr k ich poškodeniu.

Nanoil Algae Hair Conditioner: Kondicionér, v ktorom je rozdiel

Úplne prvou charakteristickou črtou tohto kondicionéru od Nanoilu je rad excelentných ingrediencií – hĺbkovo hydratujú a zlepšujú stav a vzhľad vlasov. Ďalším plusom tohto vlasového prípravku je jeho textúra. Je to hmla v spreji a pri jej aplikácii nie sú žiadne problémy. Kondicionér nezaťažuje vlasy, pretože sa jednoducho používa a je ľahký. Všetky vlasy rovnomerne pokryje hmlou, ktorá je bohatá na živiny. Nanoniec, Nanoil Algae Hair Conditioner môžete aplikovať niekoľkokrát za deň, to znamená, že prípravky ponúkajú celodennú ochranu aj extrémne suchým vlasom. Ako je to možné? Tak, že vlasom neustále dodáva dlhotrvajúcu porciu vlhkosti – Nanoil vlasy hydratuje až 24 hodín!

nanoil KONDICIONÉR NA VLASY S RIASAMI

Nanoil kondicionér na vlasy s riasami a ingrediencie, ktoré hydratujú a vyživujú

Vaše vlasy si zamilujú extrakt z rias Nori. Tieto červené riasy sa v starostlivosti o vlasy spomedzi všetkých druhov rias odporúčajú najčastejšie. Nielenže hĺbkovo hydratujú vlasy, ale sú schopné im aj dodať živiny. Tieto pozoruhodné účinky získavajú vďaka morským minerálom, ktoré sú jednou z kľúčových zložiek rias Nori. S ich neoceniteľnou pomocou, Nanoil chráni vlasy pred škodlivými UV lúčmi a dodáva im vlhkosť, aby boli odolné a silné.

Ďalšou – určite menej známou – ingredienciou, z ktorej je Nanoil Algae Hair Conditioner vyrobený, je ricínový olej. Táto rastlinná a čisto prírodná látka nemá rovnocenných protivníkov, čo sa týka regenerácie vlasov. Opravuje a posilňuje vlasy a zároveň ich chráni po celej dĺžke.

Keďže pre suché vlasy je typické, že strácajú odolnosť, pružnosť, hydratáciu a lesk, Nanoil kondicionér by bez zázračného pantenolu nebol kompletný. Táto transparentná tekutina uľahčuje rozčesávanie a zanecháva vlasy superhebké. Pantenol je známy aj tým, že zabraňuje zamotávaniu vlasov, a preto sa vlasy, ktoré sú ošetrované touto látkou, stávajú zvládnuteľnými.

Špeciálne vlastnosti Nanoil Algae Hair Conditioner

  • Je to dvojfázový kondicionér na vlasy, preto je taký riedky. A vďaka tejto vlastnosti sa vie Nanoil kondicionér dostať cez vrstvu kutikuly, aby ošetril a vyživil vlas zvnútra.
  • Je to neuveriteľne ľahký kondicionér na vlasy, čo znamená, že vlasy nazaťažuje. Poskytuje im však dlhotrvajúcu ochranu.
  • Stará sa o vlasy 24H. Tento kondicionér v jednom kroku poskytuje neustálu hydratáciu a ochranu pre UV lúčmi, silným vetrom a extrémnymi teplotami. Počas zimy Nanoil kondicionér s riasami bojuje proti nežiaducim účinkom, ktoré má na vlasy pobyt vo vykúrených miestnostiach. To na oplátku zabraňuje vzniku statickej elektriny vo vlasoch a krepovitým vlasom.

Ako aplikovať Nanoil kondicionér s riasami?

Použitie Nanoil Algae Hair Conditioner je hračkou. V podstate ho musíte naniesť na čerstvo umyté, vlhké vlasy. Bohatá hmla si sadne na pramene vlasov a vyživujúce látky sa môžu dostať pod kutikulu. Efekt? Hydratované, lesklé a silné vlasy! Samozrejmosťou je, že Nanoil hĺbkovo vyživuje vaše suché vlasy a dodáva im hydratáciu. Ak chcete, môžete ho aplikovať znova niekoľkokrát počas dňa.

Kde si môžete kúpiť Nanoil Algae Hair Conditioner?

Najpohodlnejšie nakupovanie je práve na internete. Ak chcete ušetriť čas, navštívte [www.nanoil.sk], kde si môžete kúpiť celú radu hydratačných prípravkov na vlasy s obsahom rias. Vyskúšajte bohatú, vyživujúcu masku na vlasy a micelárny šampón obohatený – samozrejme – o riasy. Originálne produkty od Nanoilu vám ponúkajú kozmetické prípravky najvyššej kvality, ktoré sú formulované z najkvalitnejších ingrediencií, vďaka ktorým sa vaše vlasy stanú nádhernými, silnými a zdravými. Pozrite si ponuku Nanoilu: tekutý keratín, tekutý hodváb, úplne prírodné a za studena listované rastlinné oleje na telo a vlasy, a kozmetiku, ktorá bojuje proti vypadávaniu vlasov a podporuje ich rast.