Prehľad: Recenzie na najlepšie keratínové masky na vlasy

Sú vaše vlasy na tom stále horšie kvôli horúcemu stylingu, farbeniu a neľútostným poveternostným podmienkam? Vedeli ste, že keratín je najlepšou látkou na ošetrenie vlasov? Je stavebnou zložkou vlasu, a preto je najlepším liekom na poškodené pramene vlasov. Našťastie, nepotrebujete absolvovať drahé keratínové ošetrenia v salónoch, lebo dobrá maska na vlasy vie robiť zázraky. Používajte ju pravidelne, aby vaše vlasy žiarlili. Pozrite si, aké najlepšie keratínové masky na vlasy môžete vyskúšať.

Čo je to maska na vlasy?

Mnoho dievčat používa kondicionéry a majú pochybnosti o tom, že je potrebná aj maska na vlasy. Každý vlasový stylista vám povie, že maska je najsilnejší produkt vlasovej starostlivosti, ktorý funguje hĺbkovo. Vie vám zabezpečiť účes vašich snov: masky sú pre vlasy také dôležité ako pleťové séra pre vašu pokožku. Prečo? Lebo masky na vlasy majú najvyššiu koncentráciu látok určených na zlepšenie stavu a vzhľadu vašich vlasov. Ak teda chcete naozajstnú profesionálnu kúru na vlasy a úžasné výsledky, používajte aspoň raz týždenne dobrú masku na vlasy.

Keratínové masky na vlasy: ktorá je najlepšia?

Najlepšie masky vytvoria na vašich vlasoch v rekordnom čase tie najlepšie účinky. Pravidelnou aplikáciou rýchlo opravíte poškodenie, zlepšíte vzhľad a stav vlasov. Účinky sa dajú porovnať s tými, ktoré dosiahnete v kaderníckych salónoch. Nezabudnite však, že len niektoré masky s kvalitnými ingredienciami vám dajú takéto výsledky. Len ten najlepší výber látok a vysokokvalitný keratín môžu splniť váš sen o krásnych vlasoch.

Aké účinky má keratín na vlasy?

Už sme rozprávali o tom, že keratín je hlavnou stavebnou zložkou vlasu, obnovuje vlasy, posilňuje ich a robí ich odolnými voči poškodeniu. Tento mocný proteín je súčasťou zdravých vlasov, ale zároveň v perfektnom stave udržiava aj nechty, pokožku a zuby. Vďaka keratínu sú vlasy odolnejšie voči počasiu, sušeniu fénom alebo mechanickému poškodeniu (sušenie uterákom, šklbanie).

S dobrou keratínovou maskou môžete rýchlo získať efekt hladkých, rovných, hodvábnych vlasov. Hydrolyzát je jeho najlepšou formou: keratínové molekuly sú supermalé a ľahko prenikajú do vlasu. Najlepšie keratínové masky posilňujú keratínové väzby, čo sa premietne do objemnejších, hladších a lesklejších vlasov. Keratín navyše udržiava vlasy hydratované, silné, odolné, pružné a hladké.

Ako používať keratínovú masku na vlasy?

Najprv si potrebujete vlasy pripraviť: aplikujte si masku na vlhké (lepšie absorbujúce) vlasy po umytí šampónom (špina alebo nánosy produktov nebudú brániť keratínu, aby sa absorboval). Šampón otvorí kutikulu, takže sa vstrebe viac keratínu.

Masku si naneste na vlhké, uterákom vysušené vlasy, aby produkt nestiekol dolu. Na zvýšenie absorpcie ingrediencií a aby lepšie fungovali, si môžete nasadiť sprchovaciu čiapku a teplý uterák. Dodržte čas, ktorý je uvedený na obale; zvyčajne je to od 15 do 30 minút. Potom si vlasy dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Už viete, ako ju použiť. Teraz si pozrite tie najlepšie keratínové masky, ktoré sa oplatí vyskúšať!

NAJLEPŠIE KERATÍNOVÉ MASKY NA VLASY – REBRÍČEK

★ NANOIL KERATIN HAIR MASK

NANOIL KERATIN HAIR MASK

Nemáme o nej pochybnosti: Nanoil je najlepšia maska na vlasy s keratínom, ktorá funguje ako profík a vytvára najlepšie výsledky skutočne rýchlo. Funguje zázračne aj na extrémne poškodených vlasoch, matných vlasoch, ktoré majú tendenciu lámať sa alebo štiepiť.

Ak máte problémy s nepoddajnými vlasmi, často používate pri stylingu teplo alebo si ich pravidelne farbíte alebo na nich negatívne vplýva počasie, tak Nanoil Keratin Mask je absolútnou must-have. Dievčatá hovoria, že vďaka tejto maske sú ich účesy krajšie, hladšie a lesklejšie už po prvom použití.

Nanoil maska obsahuje, okrem keratínu, vysoké množstvo pantenolu, čo je ďalšia kľúčová ingrediencia. Skvele zlepšuje aj tie najviac zruinované vlasy, hydratuje ich, zahusťuje a posilňuje. Pantenol je látka, ktorá vlasovm dáva brilantný lesk a hebkosť, zanecháva ich hladšie a bráni štiepeniu končekov.

Recenzie naNanoil keratínovú masku na vlasy: je to top hodnotená a najpredávanejšia maska na vlasy s keratínom. Stavíme sa, že ste už o nej počuli, lebo si získala srdcia dievčat v rekordnom čase! Odporúčajú ju aj vlasoví stylisti. Nanoil Keratin Hair Mask si veľmi rýchlo získala obrovskú popularitu!

Určite vás zaujíma, kde si tento poklad môžete kúpiť. Nanoil maska je dostupná v mnohých online drogériách a na oficiálnej Nanoil stránke. Choďte na https://nanoil.sk/maska-na-vlasy-s-keratinom a objednajte si keratínovú masku s dodaním priamo domov.

★ KÉRASTASE RÉSISTANCE KERATIN MASK

Super maska na nadmerne zaťažované, lámavé, matné, krehké vlasy. Posilňuje slabé, nepoddajné vlasy. Majú ju rady vlasové maniačky a kaderníčky, ale nedá sa ignorovať fakt, že je to jedna z najdrahších masiek v našom rebríčku. Kerastase maska poskytuje poškodeným, drsným a matným vlasom pravidelnú dávku posilňujúcich ingrediencií, opravuje vlasovú štruktúru a robí vlasy hladšími a jemnejšími.

Navyše, maska posilňuje jemné pramene vlasov a chráni ich pred vonkajšími agresormi. Obsahuje aj ceramidy, ktoré fungujú podobne ako keratín a opravujú poškodené štruktúry vlasov a posilňujú ich zvnútra.

Kerastase Resistance Hair Mask recenzie: recenzentom sa páčia účinky, ale nepáči sa im cena. Popularita tohto produktu je pravdepodobne spojená s dobrou reputáciou tejto značky v kaderníctvach.

★ LANZA KERATIN HEALING OIL INTENSIVE HAIR MASQUE

Ďalšia maska, ktorá je drahšia, ale obsahuje vysokokvalitný keratín. Je to dobrá voľba pre poškodené, krehké, matné vlasy. Lanza Keratin Healing Oil Masque funguje v hlbokých vrstvách vlasov, vyživuje ich, posilňuje, opravuje a revitalizuje. Receptúra je založená na báze keratínu a prírodných olejov, takže buďte opatrné, ak máte jemné vlasy – môže ich zaťažiť.

Lanza Keratin Healing Oil Masque recenzie: používateľkám sa páči jej účinok na poškodené vlasy, v prípade, že nie sú jemné alebo vypadávajúce. Maska posilňuje a dodáva lesk; oleje chránia pred poškodením.

★ XTENSE CODE KERATIN HAIR MASK

Xtense Code poznajú fanúšikovia nádherných vlasov. Táto kúra opravuje vlasy efektívne a – ak sa používa pravidelne – posilňuje a predchádza poškodeniu.

Maska obsahuje, okrem keratínu, aj nejaké prírodné látky, ktoré zintenzívňujú jej ošetrujúci efekt. Táto maska na rastlinnom základe je plná rôznych extraktov (kapucínka, hluchavka biela, šalvia, potočnica, arnika). Sviežu vôňu jej dodáva citrónový esenciálny olej.

Bambucké maslo, ktoré je súčasťou masky, robí vlasy jemnejšími a zlepšuje stav matných vlasov, zvyšuje ich lesk a oživuje farbu.

Xtense Code maska recenzie: táto maska plná živín ošetruje vlasy a má pozitívne recenzie, ale fanúšikovia keratínových produktov hovoria, že obsahuje príliš málo keratínu.

★ RENE FURTERER ABSOLUE KERATINE ULTIMATE REPAIRING MASK

Ľahká, ale zároveň aj vysoko koncentrovaná keratínová maska. Je určená pre extrémne poškodené, krehké vlasy, ktoré si vyžadujú okamžitú reparáciu. Rene Furterer maska by mala opraviť poškodené vlasové štruktúry bez zaťaženia jemných vlasov. Obsahuje rastlinný keratín získaný zo sóje a pšenice, ktorý imituje keratín obsiahnutý v ľudskom vlase. Maska je tiež bohatá na ľaničníkový olej, ktorý chráni a vyživuje. Je to silná maska, ktorá by sa nemala používať často. Používajte ju nanajvýš 2 alebo 3 krát do týždňa.

Rene Furterer Keratin Mask recenzie: keďže má vysokú koncentráciu, nie je vhodná pre niektoré typy vlasov. Používateľkám sa páčia účinky, ale sťažujú sa na vysokú cenu a limitovanú dostupnosť.