Módne Trendy a Finty v Líčení

Je úžasné sledovať, ako rýchlo môže svet líčenia prejsť od jedného módneho trendu k druhému. Čo bolo včera „in“, dnes už môže byť „out“. V tomto blogu sa venujeme práve týmto trendom a fintám vo svete líčenia, ktoré momentálne ovládajú bežné aj profesionálne beauty rutiny.

Obočie na vrchole popularity

V uplynulých rokoch sme svedkami toho, akú obrovskú váhu nadobudlo tvarovanie obočia v rámci líčenia. V súčasnosti však záujem o obočie dosiahol nový vrchol. Módne sú všetky formy, rovnako prirodzené tvarovanie aj odvážne obočie, ktoré je výrazným prvkom tváre.

„Sun-kissed“ look

Ďalšou veľkou súčasnou tendenciou je look „opálený slnkom“. Tento look sa dosahuje vďaka bronzerom a zvýrazňovačom, ktoré sú v tejto sezóne veľmi obľúbené. Cieľom je dosiahnuť zdravý, prirodzene opálený výzor, akoby ste práve strávili popoludnie na slnku.

Neočakávané farby očných očných tienov

Ešte pár rokov dozadu boli neutrálny očné tiene bežné v mnohých kozmetických rutinách. Ale teraz prichádza do popredia odvaha a experimentovanie so svetlými, výraznými odtieňmi. Zelená, modrá, ružová – čím sýtejšie, tým lepšie. To isté platí aj pre trend tienov s leskom, ktorý dodáva očiam viac žiariaceho efektu.

Bright Eye Makeup Trend

Lesk na pery

Nepodceňujte silu lesku na pery. Ten sa po niekoľkých rokoch vracia naspäť do módy a vytláča z vedúcich pozícií matné rúže. Lesk na pery dáva pocit sviežosti a zanecháva pery vyzerajúce leskle a plné.

Minimalizmus v líčení

Podobne ako v mnohých iných oblastiach, aj v líčení sa v poslednej dobe uprednostňuje minimalizmus. To znamená menej vrstiev a viac prirodzenosti. Vyberte si len pár kľúčových produktov a vytvorte look, ktorý zdôrazní vašu prirodzenú krásu, a nielen to, čo sa skrýva pod vrstvami make-upu.

Záver

Trendy v líčení sa pravidelne menia, avšak jedno zostáva stále rovnaké. To, čo je dnes „in“ môže byť zajtra „out“. Dôležité je preto nájsť si svoj vlastný štýl a držať sa ho, pretože vaša individualita a autentickosť sú to, čo vás robí skutočne krásnymi.

Ďakujem vám za prečítanie tohto článku a teším sa na ďalšiu spoluprácu. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.