TOP 5 sér na mihalnice, ktoré odporúčame [REBRÍČEK]

Vedeli ste, že dobré sérum na riasy môže byť skvelou alternatívou k predlžovaniu rias v profesionálnom kozmetickom salóne? Po použití účinného produktu by mali vaše mihalnice byť silnejšie a odolnejšie a mať vytúženú dĺžku a hrúbku. Najlepšie séra na riasy majú skvelé zloženie s mnohými účinnými látkami. Zákazníci si môžu vybrať z rôznych účinných sér na riasy, ktoré sú k dispozícii v kamenných a online drogériách. Odporúčané séra na riasy vďačia za svoje recenzie spokojným alebo sklamaným zákazníkom. Na základe výsledkov sme vytvorili tento rebríček. Dúfame, že vám uľahčí výber.

KTORÉ SÉRUM NA RIASY SI VYBRAŤ?

Ako si vybrať dobré sérum na rast mihalníc? Pri výbere účinného séra na rast mihalníc treba zvážiť tri kľúčové otázky:

 • skutočne vám vďaka nemu narastú dlhšie riasy? (prezrite si recenzie žien, ktoré daný produkt už používajú),
 • má sérum na riasy bezpečné zloženie? (nesmie dráždiť pokožku ani oči),
 • vyživí a regeneruje sérum na rast mihalníc dokonca aj tie najpoškodenejšie riasy.

Už nemusíte premýšľať, ako vyživiť vaše riasy. Tu je náš výber sér na mihalnice. Stačí si vybrať!

REBRÍČEK ODPORÚČANÝCH SÉR NA RIASY

1. Nanolash Eyelash Serum

 • VÝKON: Čo by ste povedali, keby vaše mihalnice boli už po 30 dňoch používania séra na riasy až o 50% dlhšie? Presne tak funguje Nanolash Eyelash Serum! S týmto úžasným prípravkom vyživíte riasy a bez námahy ich zregenerujete. Ľahko sa používa a môžete ho použiť bez akýchkoľvek obáv z podráždenia.
 • POUŽITIE: Stačí jeden ťah štetcom a na vašich mihalniciach uvidíte obrovské zmeny. Naneste sérum praktickým aplikátorom bez obáv, že by sa vám produkt dostal do očí.
 • ZLOŽENIE: Bezpečné a inovatívne zloženie milujú ženy na celom svete. Vďaka tomuto séru budú deň za dňom mihalnice dlhšie, hustejšie a tmavšie. Preto bude váš pohľad vyzerať výraznejšie.

2. Lashcode Eyelash Serum

 • VÝKON: Sérum na riasy, ktoré poskytuje hĺbkovú hydratáciu? Zoznámte sa s Lashcode Eyelash Serum! Vďaka tomuto produktu už nebudete mať problém s vypadávaním mihalníc alebo ich lámaním. Vaše riasy budú silné a vždy budú vyzerať zdravo. Už po 2 týždňoch používania si všimnete obrovský rozdiel! Lashcode Eyelash Serum je jednoduchý spôsob, ako získať raz tak dlhé riasy.
 • POUŽITIE: Vďaka presnému aplikátoru je použitie tohto produktu jednoduché a príjemné. Sérum posilňuje folikuly a pokrýva mihalnice ochrannou vrstvou, ktorá ich chráni pred poškodením. Stačí, aby ste pravidelne urobili jeden pohyb pohodlným štetcom a postaráte sa o to, že vám nezostanú žiadne stopy po tenkých a krátkych riasach!
 • ZLOŽENIE: Lashcode Eyelash Serum má veľmi dobré zloženie. Baikalín spomaľuje proces starnutia a poskytuje prirodzený UV filter. Peptidový komplex prispieva k regenerácii a posilneniu rias, preto budú dlhé a husté. Vďaka arginínu mihalnice prestanú vypadávať a budú vhodne hydratované. Výťažky zo sójových a pšeničných klíčkov zabezpečia rýchlejší rast, takže výsledky zbadáte už po veľmi krátkom čase.

3. FEG Eyelash Enhancer

 • VÝKON: Toto sérum na riasy je skvelé pre dámy, ktoré si potrebujú zvýšiť objem mihalníc. Sérum posilňuje a vyživuje riasy. Ak ho budete používať pravidelne, mali by ste si všimnúť výsledky už po 4 týždňoch.
 • POUŽITIE: Hustá konzistencia a pohodlný štetec na nanášanie sú nepochybne veľkými výhodami tohto séra na riasy. Nanesenie tohto séra na mihalnice trvá len chvíľu.
 • ZLOŽENIE: Obsahuje zelený čaj s hydratačnými vlastnosťami a extrakt z uhorky, ktorý má upokojujúce vlastnosti. Okrem toho, extrakt z tekvicových semien v kombinácii s cennými fytosterolmi a aminokyselinami sú tiež skvelé zložky.

4. RevitaLash Advanced

 • VÝKON: Hľadáte bezpečné sérum, ktoré posilní vaše slabé a krehké riasy? RevitaLash Advanced sérum vyhovie vašim potrebám. Je to hypoalergénny a klinicky testovaný produkt. Toto sérum na riasy zjemňuje riasy a dodá im požadovaný lesk. Môžete ho použiť aj keď nosíte falošné mihalnice – sérum nerozpustí lepidlo. Toto sérum na riasy je dermatologicky a oftalmologicky testované. Poskytuje ideálnu ochranu pred poškodením a môže vyriešiť aj problém nadmerného vypadávania alebo lámania mihalníc.
 • POUŽITIE: Nanášanie séra je vďaka príjemnej konzistencii produktu jednoduché.
 • ZLOŽENIE: Obsahuje ženšen na ochranu a revitalizáciu, sabal na výživu a tiež obsahuje aminokyseliny a vitamín B. Zloženie je vhodné pre vegánov.

5. RapidLash

 • VÝKON: Toto predlžujúce a zahusťujúce sérum vylepší výzor rias. Môžete ho použiť aj na obočie. Zlepší vzhľad mihalníc v priebehu 1-2 mesiacov pravidelného používania. Toto odporúčané sérum na riasy a obočie je vhodné aj pre tých, ktorí nosia kontaktné šošovky. Je bezpečné aj na citlivé oči. Produkt bol klinicky a oftalmologicky testovaný. S týmto produktom sa môžete spoľahnúť na to, že vaše mihalnice budú vyzerať silnejšie a dlhšie. Je to jednoduchý spôsob, ako vyzerať prirodzene každý deň.
 • POUŽITIE: Tenký a praktický štetec garantuje rýchlu aplikáciu. Použitie by nemalo byť problémom ani pre začiatočníka.
 • ZLOŽENIE: Toto sérum na rast mihalníc obsahuje vzácne výživné zložky, ako je sójový olej, extrakt z tekvicových semien a jedinečnú kombináciu peptidov.

SÉRUM NA RIASY – STOJÍ TO ZA TO? [ZHRNUTIE]

Dobré sérum na riasy je skutočným kľúčom k úspechu pre každú ženu, ktorá chce mať dlhé riasy.

Pravidelné používanie správneho séra na riasy je účinným spôsobom, ako urýchliť rast mihalníc. S dobrým sérom budú mihalnice dlhšie, silnejšie a odolnejšie voči rôznym typom poškodenia.

Ak nechcete chodiť do salónu krásy, vyberte si niektorý z produktov, ktoré sme tu spomenuli a zabudnite na krátke a krehké riasy! Okrem používania dobrého séra sa uistite, že si vždy odstránite make-up jemne a dodržiavate správnu diétu! Veľa šťastia!

SÉRUM NA RIASY – KDE SI HO KÚPIŤ?

Väčšina z často odporúčaných produktov sa dá kúpiť v bežných drogériách. Rossman, Douglas a Sephora predávajú séra na riasy. Ale dobré sérum na riasy je treba hľadať v profesionálnych kozmetických salónoch a u miestnych distribútorov. Je dôležité, aby bol výrobok originálny a nebol už po dátume spotreby.