Lashcode maskara: výrazný make-up a účinná starostlivosť o riasy v jednom

Publikované v Make-up, Novinky podľa Stylist

Je možné kombinovať make-up so starostlivosťou o riasy? Samozrejme, je to možné, pokiaľ si vyberieme správnu kozmetiku. A tento druh kozmetického výrobku je Lashcode maskara, ktorá kombinuje čierne pigmenty, aby získala expresívny make-up s ohľadom na silu prírodných liečebných látok. Zistite možnosti, ktoré Lashcode ponúka, pri aplikácii denného make-upu.

Prichádza riasenka, ktorá potiahne každú riasu veľmi ľahkým, perfektne pigmentovaným vzorom dvojitých funkcií. Skrášľovanie a kondicionovanie rias. Lashcode je produkt, ktorý odpovedá potrebám žien, ktoré chcú, aby ich make-up bol viac než len obyčaný. Dekódujte tajomstvo očarujúceho vzhľadu v jeho najlepšej verzii.

LASHCODE MÁ VEC, KTORÚ ŽENY HĽADAJÚ

Lashcode maskara otvára nové príležitosti pre tisíce žien, ktoré ešte nezískali túto ideálnu riasenku. Ukazuje cestu k expresívnemu vzhľadu a ohromujúcemu make-upu pri súčasnej starostlivosti o riasy. Vďaka presnému aplikátoru a inovatívnej receptúre obohatenej výživnými látkami, len jednou vrstvou Lashcode:

  • dokonale zhrubuje riasy bez zlepenia
  • maximálne zväčšuje a zvlní
  • zvýrazňuje prirodzený tvar očí,
  • poskytuje 24-hodinový efekt
  • posilňuje a zaisťuje riasy.

Táto revolučná vlastnosť Lashcode je vďaka dvom zložkám. Ich kombinácia priniesla takú riasenku, ktorá nie je len nenahraditeľná v make-upe, ale tiež sa stará o jemné riasy rastúce okolo očí od ich základne až po samotné vrcholky.

  • Tvar kefky aplikátora Lashcode uľahčuje jemné kĺzanie aj na krátkych a tenkých riasach. Špička s koncovým bodom sa dostáva aj do ťažko dostupných rias, ktoré potiahne intenzívnou čiernou farbou. Veľkosť aplikátora a usporiadanie silikónových štetín boli presne navrhnuté tak, aby uľahčili zvýraznenie očí bez ohľadu na tvar, dĺžku a hrúbku rias, ako aj na schopnosti používateľa.
  • Dvojúčelový vzorec Lashcode  je kľúčovou kombináciou najlepších výživných látok so zložkami, ktoré pokrývajú riasy čiernou farbou pre definovaný efekt a maximálne trvanlivý make-up. Zdravé a silné riasy, ktoré ako výsledok sorpcie absorbujú najlepšie látky z riasenky, vyzerajú lepšie definované práškovým pigmentom. Liečivé látky prítomné v tomto výrobku zahŕňajú okrem iného vitamín E, koreňový extrakt Scutellaria baicalensis, pro-vitamín B5, arginín, rovnako ako dva extrakty pochádzajúce z pšeničných výhonkov a sójových bôbov.

Viac informácií: lashcode.sk